Юрій Крисін
Юрій Крисін 5 канал

Адвокати знову зірвали засідання суду у справі Крисіна: оголосили перерву

Обвинувачений каже, що "не в курсі", чому захисники не з'явилися

7 сторінок обвинувального акта так і не змогли зачитати у Дарницькому райсуді у справі Юрія Крисіна та Сергія Чемеса у п'ятницю, 20 липня. Усі три адвокати підозрюваних у побитті людей під час Революції Гідності не з'явилися на судове засідання.

Про причини відсутності захисників не повідомили. Підсудний сказав, що адвокати не зв'язувалися з ним з моменту останнього засідання. Суд запропонував Юрію Крисіну призначити державного захисника, однак той відмовився.

"Ваша честь, без моїх адвокатів прошу не проводити засідання. Те чому вони не прийшли – я в не в курсі", – пояснив Крисін.

Згідно з процедурою, у засіданні оголошена перерва до 26 липня. Попри те, що справу передали до Дарницького суду на початку березня, лише з 8-ї спроби вдалося перейти до оголошення обвинувачень.

"Це нагальний показник того, що навіть за умов ідеальної організації процесу з боку суду, діюче кримінально-процесуальне законодавство дає можливість зловживати права настільки, щоб порушувати права інших учасників, адже в справі не один лише Крисін – є ще один обвинувачений, є потерпіла сторона, а вже протягом трьох місяців у нас засідання, завдяки зловживанням сторони захисту, зриваються", – заявив прокурор ГПУ Олексій Донський.

За версією слідства, саме Юрій Крисін звозив найманців на "Антимайдан" впродовж осені та зими 2013-го - 2014-го. Крисін уже відбуває 5-річний термін за хуліганський напад та причетність до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія.

Попередній матеріал
Убивство Шеремета: Аброськін каже, що встановили причетну людину, але її особу не ідентифікували
Наступний матеріал
Інтенсивна підготовка РСЗО "Смерч": як проявили себе бійці ООС – відео
Loading...

Справа "тітушковода" Крисіна: прокурору знову не вдалося зачитати обвинувальний акт

Обурився і відмовився від участі: засідання у справі Крисіна перенесли

"Відмовляє в клопотаннях": адвокат "тітушковода" Крисіна просить відводу судді

Урвався терпець: "тітушководу" Крисіну вшосте не вдалося зачитати обвинувачення

До боргу "Газпрому" додалося ще $75 мільйонів – пояснення "Нафтогазу"

Остаточне рішення: "Ощадбанк" виграв суд в "Укртелекому"