"Нафтогаз"
"Нафтогаз" Інформатор

До боргу "Газпрому" додалося ще $75 мільйонів – пояснення "Нафтогазу"

  Допоки кошти не надійдуть в український бюджет, активи російського "Газпрому" будуть стягувати по всьому світу

  У Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" повідомили: мирова угода щодо вже ухвалених рішень арбітражу в газовій суперечці неможлива. При цьому, на неоплачений борг "Газпрому" вже нарахували 75 мільйонів доларів відсотків. Про таке повідомив комерційний директор компанії Юрій Вітренко, передає прес-служба "Нафтогазу".

  "Як ми сказали "Газпрому" на тристоронній зустрічі (у Берліні 17 липня – ред.), мирова угода щодо вже прийнятих рішень арбітражем рішень не є можливою. А зараз вже пізно просити "мирову угоду" за цими спорами. "Газпром" має сплатити нам за рішеннями арбітражу 2,56 мільярди доларів. Плюс вже 75 мільйонів доларів відсотків", - повідомили в компанії.

  Там додають: "Поки не отримаємо ці кошти, ми будемо продовжувати примусове стягнення, арештовуючи активи "Газпрому" по всьому світу. Ніхто рішення арбітражу не відміняв і не зупиняв".

  Як інформував 5.UA, у березні 2018 року "Нафтогаз" виграв у "Газпрому" арбітраж щодо транзиту. Російський монополіст зобов'язаний виплатити "Нафтогазу" понад $4,6 млрд. "Газпром" після програшу в Стокгольмському арбітражі заявив про початок процедури розірвання контрактів з українською компанією на поставку і транзит газу.

  Нагадаємо також, що 6 липня "Нафтогаз" надіслав до Стокгольму новий позов проти "Газпрому" на більш як $10 млрд.

  Попередній матеріал
  Екстрена посадка: несправний український літак приземлився в Єгипті – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Україна налагодила виробництво реактивних піхотних вогнеметів
  Loading...