"Газпром"
"Газпром" 5 канал

Арешти майна "Газпрому": яких успіхів добився "Нафтогаз" у Європі

Сьогодні, 6 липня, "Нафтогаз" надіслав до Стокгольму новий позов проти "Газпрому". Сума позову – 11,58 мільярдів доларів без урахування відсотків

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв розповів про те, як Україна поступово стягує з російського монополіста борг. 

"Ми продовжуємо процедуру примусового стягнення в частині накладення арештів. У Великій Британії "Газпром" зобов’язали розкрити всі їхні активи. У Швейцарії поновили арешти акцій "Nord Stream", тому ми рухаємося, в принципі, за планом. В апеляції у Швеції ми зняли головний аргумент "Газпрому" про лінгвістичну експертизу". Сподіваємося зняти всі інші аргументи і закінчити апеляцію в короткі терміни", - заявив Коболєв.

Продовження розмови – далі у відео:

Як відомо, 6 липня "Нафтогаз" надіслав до Стокгольму новий позов проти "Газпрому" на понад $10 млрд. Українська компанія вимагає перегляду тарифу на газ з березня 2013 року. Зауважимо, що чинний контракт на транзит між "Нафтогазом" та "Газпромом" дозволяє сторонам вимагати перегляду тарифу, якщо на газовому ринку Європи відбулися істотні зміни, або якщо тариф не відповідає європейському рівню.

Попередній матеріал
Оминули ультиматум Угорщини: як НАТО змінило формат засідання за участі України
Наступний матеріал
"Усі стають добрішими": дніпряни долучилися до акції "Візьми собаку на роботу" – що з цього вийшло
Loading...