Російський "Газпром" http://oilreview.kiev.ua/

Активи "Газпрому" арештують по всій Європі – у "Нафтогазі" пояснили, за якої умови

  Це майно в подальшому може піти з молотка, а виручені кошти – до бюджету України

  У разі, якщо російський монополіст "Газпром" не сплатить НАК "Нафтогаз України" 2,56 млрд доларів згідно з двома рішеннями Стокгольмського арбітражу, її європейське майно продаватимуть на аукціонах. Про таке повідомив головний комерційний директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко, інформує прес-служба компанії у Twitter.

  "Якщо Газпром не сплатить, тоді, відповідно, їх активи, які арештовують по всій Європі, будуть реалізовуватися на аукціонах, і ми маємо отримувати гроші від реалізації цих активів на аукціонах", – зазначив Вітренко.

  При цьому, в компанії додають: "Ми говоримо за тими ж правилами, за якими "Газпром" працює у Європі, ми наполягаємо, щоби "Газпром" працював і в Україні. Це стосується всього: і тарифів на транзит газу, і бронювання потужностей, і обміну даними. Все-все-все як в Європі, так і у нас".

  Нагадаємо, 6 липня "Нафтогаз" надіслав до Стокгольму новий позов проти "Газпрому" на більш як $10 млрд.

  Як інформував 5.UA, у березні 2018 року "Нафтогаз" виграв у "Газпрому" арбітраж щодо транзиту. Російський монополіст зобов'язаний виплатити "Нафтогазу" понад $4,6 млрд. "Газпром" після програшу в Стокгольмському арбітражі заявив про початок процедури розірвання контрактів з українською компанією на поставку і транзит газу.

  Попередній матеріал
  У центрі Києва три дні обмежуватимуть рух транспорту – перелік вулиць
  Наступний матеріал
  Били й рубали лопатами: у Харкові напали на притулок для тварин
  Loading...