Хрещатик

У центрі Києва три дні обмежуватимуть рух транспорту – перелік вулиць

  У столиці відбудуться урочисті молебні та хресні ходи

  У столиці 24, 27 і 28 липня обмежать рух транспорту під час заходів із нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.

  Про це повідомляє прес-служба КМДА.

  "За зверненнями Української Православної Церкви Київського Патріархату, Київської митрополії Української Православної Церкви та Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви у столиці відбудуться урочисті молебні та хресні ходи, присвячені відзначенню 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України. У зв'язку із цим розпорядженням КМДА передбачено обмеження руху всіх видів транспортних засобів", – йдеться у повідомленні.

  Зокрема, 24 липня із 12:00 до 13:00 – на Андріївському узвозі (від будинку № 23 до вул. Володимирської), вул. Десятинній (від вул. Володимирської до пл. Михайлівської), пл. Михайлівській, вул. Трьохсвятительській (від пл. Михайлівської до вул. Костьольної).

  27 липня із 11:00 до 16:30 – на вул. Трьохсвятительській (від пл. Михайлівської до пл. Європейської), вул. Хрещатик (від вул. Михайлівської до пл. Європейської), Володимирському узвозі (від пл. Поштової до пл. Європейської), Парковій дорозі (від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського), вул. Михайла Грушевського (від вул. Шовковичної до пл. Європейської).

  28 липня із 12:00 до 13:30 – на бульварі Тараса Шевченка (від будинку № 20 до будинку № 14), вул. Володимирській (від будинку № 56 до пл. Софійської), Володимирському проїзді (від пл. Софійської до пл. Михайлівської).

  Нагадаємо, крім урочистих молебнів, у всіх районах столиці триватимуть святкові заходи. Зокрема, в освітніх і культурних закладах Києва до кінця року триватимуть тематичні просвітницькі заходи: виховні години, бесіди, книжкові та фотодокументальні виставки, конференції, зустрічі за круглим столом, інформаційні години, тематичні полиці, перегляди літератури тощо.

  Попередній матеріал
  Уже відомо, що запропонує "Нафтогаз" "Газпрому" на переговорах щодо транзиту газу
  Наступний матеріал
  Активи "Газпрому" арештують по всій Європі – у "Нафтогазі" пояснили, за якої умови

  Четвертий рік мирного неба: у Слов'янську святкують річницю визволення міста

  Патрульна поліція Одеси святкує 3-річчя: як змінилася служба і ставлення містян

  Парад, марш і спортивні змагання: Маріуполь відзначає четверту річницю визволення від проросійських бойовиків

  Внаслідок пожежі у столичному хостелі постраждали шестеро осіб – фото

  У київському метро шукали вибухівку на двох станціях

  Свято у Бучі: як поліцейські Київщини вчили дітлахів правил самозахисту