"Нафтогаз"
"Нафтогаз" Інформатор

"Нафтогаз" надіслав до Стокгольму новий позов проти "Газпрому" на більш як $10 млрд

  "Нафтогаз" вимагає перегляду тарифу на газ від березня 2013 року

  У п’ятницю, 6 липня, "Нафтогаз" подав до Стокгольмського арбітражу новий позов з вимогою переглянути тариф на транзит газу за контрактом із "Газпромом". Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогазу".

  "Сьогодні НАК "Нафтогаз України" подала до Стокгольмського арбітражу позов з вимогою переглянути тариф на транзит за контрактом з ПАТ "Газпром", – йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, чинний контракт на транзит між "Нафтогазом" та "Газпромом" дозволяє сторонам вимагати перегляду тарифу, якщо на газовому ринку Європи відбулися істотні зміни, або якщо тариф не відповідає європейському рівню.

  28 лютого цьогоріч Стокгольмський арбітраж відхилив вимогу української компанії щодо перегляду тарифу – з процедурних причин.

  "Отже, вимога "Нафтогазу" про перегляд тарифу по суті залишилася невирішеною. У березні 2018 року "Нафтогаз" спрямував "Газпрому" запит щодо перегляду тарифу та ініціював переговори відповідно до контракту... "Нафтогаз" вимагає перегляду тарифу від березня 2013 року і попередньо оцінює свої грошові вимоги у 11,58 млрд дол. без урахування відсотків", – повідомили в компанії.

   

  Попередній матеріал
  Затримано підозрюваного в убивстві поліцейського в Києві – Князєв
  Наступний матеріал
  На сході завдяки контрснайперській боротьбі ліквідували двох терористів
  Loading...