Юрій Крисін

Справа "тітушковода" Крисіна: прокурору знову не вдалося зачитати обвинувальний акт

Цього разу – через заяву самого Крисіна та його захисників

Уже всьоме прокурору не вдалося зачитати обвинувальний акт "тітушководу" Юрію Крисіну, якому закидають викрадення та катування учасників Революції Гідності.

Цього разу – через заяву самого Крисіна та його захисників. Ті зажадали відводу головуючої судді Любові Леонтюк, бо вважають, що вона порушила права обвинуваченого. Йдеться про призначення Крисіну державного захисника на попередньому засіданні, коли були відсутні і він, і адвокат.

"Стоїть питання про захист його (Крисіна – 5.UA) прав. Про те, щоб захисник здійснював належний захист. Як може бути вирішено, який адвокат здійснюватиме його захист, навіть не спитавши в обвинуваченого його думки. По-друге, стосовно того, що затягується розгляд справи, чесно кажучи, ми не винні, що йде порушення прав обвинуваченого і ми на це маємо реагувати", – заявила адвокат Крисіна Тетяна Гнатюк.

Чи міняти головуючого суддю – Дарницький райсуд має вирішити до 10 липня. Прокурор вважає, що захист у такий спосіб навмисно затягує судовий процес.

"Захист пана Крисіна абсолютно не зацікавлений заслухати кримінальне провадження до вересня місяця. Чому? А тому, що їх не влаштовує головуюча, яка в вересні місяці йду у відставку у зв'язку з досягненням пенсійного віку. Кілька місяців ми позбавлені можливості розпочати судове слідство, і саме поведінка захисників Крисіна стала підставою для того, щоб заявити це клопотання", – пояснила прокурор Юлія Малашич.

Нагадаємо, Юрію Крисіну інкримінують викрадення та катування майданівців у 2014-му, а також закидання світлошумовими гранатами барикад на вулиці Прорізній 21 січня того самого року. У справі вбивства журналіста В'ячеслава Веремія – Крисіна засудили до 5 років за ґратами.

Попередній матеріал
ID-картки проти "кнопкодавів": чому нардепи не вірять в успіх ініціативи
Наступний матеріал
У таборі на Київщині знову отруїлися діти: експертиза триває

Обурився і відмовився від участі: засідання у справі Крисіна перенесли

"Відмовляє в клопотаннях": адвокат "тітушковода" Крисіна просить відводу судді

У справі тітушковода Крисіна знову не змогли зачитати обвинувальний акт

Урвався терпець: "тітушководу" Крисіну вшосте не вдалося зачитати обвинувачення

Справа розстрілів Майдану: прокурори просять потерпілих вийти на зв'язок

Адвокати Крисіна вимагають передати справу в інший суд