Крисін за ґратами
Крисін за ґратами 5 канал

"Ваша честь, хочете поговорити?": Крисін просто на засіданні погрожував судді

У справі "тітушковода" лише з восьмої (!) спроби вдалося перейти до оголошення обвинувачень

Не встигли зачитати увесь обвинувальний акт організатору тітушок Юрію Крисіну та його колишньому охоронцю Сергію Чемесу. Їм закидають викрадення та катування майданівців у січні 2014-го, перешкоджання мирним акціям протесту, обидва фігурували під час нападу та вбивства журналіста В'ячеслава Веремія. Що сьогодні завадило Дарницькому суду перейти до розгляду справи по суті – кореспондент "5 каналу" Леся Головата.

Сім сторінок обвинувального акта залишилося зачитати в справі організатора тітушок та його екс-охоронця. Попри те, що справу передали до Дарницького суду на початку березня, лише з восьмої (!) спроби вдалося перейти до оголошення обвинувачень.

За версією слідства, саме Юрій Крисін за гроші постачав тітушок на Антимайдан – впродовж осені та зими 2013–2014 рр. Крисін уже відбуває п'ятирічний термін за хуліганський напад на Веремія.

Утім, прокурори наполягали на продовженні арешту в СІЗО, звідки легше, аніж із колонії, доправити Крисіна до залу суду чи провести відео-конференцію. У відповідь – Крисін зірвався та почав тиснути на суддю Любов Леонтюк. Наступні два місяці він проведе в СІЗО.

"Є ризик продовження злочинної діяльності обвинуваченого. Значними є ризики впливу обвинуваченого на інших учасників кримінального провадження. Такі обставини і раніше наводилися. Коли відносно Крисіна був змінений запобіжний захід, він схиляв інших осіб до дачі неправдивих свідчень", – зазначив прокурор ГПУ Олексій Донський.

Після цього Крисін звернувся до судді: "Ваша честь, вам не набридло? Хочете поговорити? Я запрошу журналістів, розкажу, як від вашого чоловіка до мене приходив чоловік і пропонував залагодити справу. Я назву прізвище, телефон, з якого він намагався додзвонитися до мене".

Попередній матеріал
Тука: Нас брутально і по-хамськи витіснили з Азовського моря
Наступний матеріал
Ми є свідками руйнації світової системи безпеки – Тука
Loading...

Обурився і відмовився від участі: засідання у справі Крисіна перенесли

У справі тітушковода Крисіна знову не змогли зачитати обвинувальний акт

Справа Савченко: ланцюжок відводів суддів поповнився новою ланкою

Урвався терпець: "тітушководу" Крисіну вшосте не вдалося зачитати обвинувачення

Справа розстрілів Майдану: прокурори просять потерпілих вийти на зв'язок

Екс-голова охорони Януковича розповів у суді, як "радикали хотіли вбити президента"