Артур Герасимов
Артур Герасимов ukr.media

"1+1" повинен допустити представника Президента до участі в ток-шоу або визнати цензуру на каналі – БПП

  У фракції зауважують, що попередній анонс програми прозвучав не від редакції програми, а від Юлії Тимошенко, яка, "як виявилося, чітко володіє темою та нюансами задовго до майбутнього ефіру"

  У фракції партії "Блок Петра Порошенка" вимагають допустити нардепа Артура Герасимова до участі в сьогоднішньому ефірі ток-шоу "Право на владу" або офіційно визнати цензуру на "1+1" та відмову від "незручного" для гостей студії спікера.

  Про це повідомляє прес-служба фракції БПП.

  "Телеканал спочатку запросив Артура Герасимова до участі в ефірі та проанонсував його участь у ток-шоу. Запрошення представника Президента України Артура Герасимова у соціальних мережах підтвердила і ведуча програми Наталія Мосейчук. Однак редакція вирішила виключити Артура Герасимова зі списку запрошених гостей", – йдеться в повідомленні.

  У фракції зауважують, що попередній анонс програми прозвучав не від редакції програми, а від Юлії Тимошенко, яка, "як виявилося, чітко володіє темою та нюансами задовго до майбутнього ефіру".

  "Ситуація, що склалась довкола ефіру, чітко доводить страх певних кандидатів перед серйозною політичною дискусією, де головна зброя – це правдиві факти, а не популізм і жарти, що принижують гідність українського народу!" – зазначають у БПП.

  Також додають: "Фракція Партії "Блок Петра Порошенка" заявляє, що ток-шоу "Право на владу" перетворилося на інформаційного кілера за викликом в олігарха Ігоря Коломойського".

  Відтак фракція партії вимагає від редакції проекту дотримуватися журналістських стандартів, зокрема щодо об’єктивності і неупередженості.

  "У період брудної передвиборчої кампанії саме журналісти загальнонаціонального телеканалу повинні захищати суспільство від ганебних маніпуляцій, а не ставати співучасниками цього злочину перед суспільством!" – наголосили в прес-службі.

  Попередній матеріал
  "М'ясна арифметика": де в Україні найдешевша та найдорожча свіженина
  Наступний матеріал
  Міноборони купуватиме зброю через НАТОвські агенції – що відомо
  Loading...

  Дискредитацію нардепа Березенка ініціювала Юлія Тимошенко – БПП

  Березенко вимагає від Авакова публічного вибачення і говорить про його політичну заангажованість

  Юлія Тимошенко стала лідеркою з розміщення замовних матеріалів в інтернет-ЗМІ – дослідження ІМІ

  До виборів за кордоном відкриють більш як 100 виборчих дільниць – МЗС

  Мураєв, Ляшко та Тимошенко очолили рейтинг невиправдано багатих кандидатів у президенти

  Пам'ятка виборця: які документи треба взяти на дільницю та що робити в разі порушень