facebook.com/sergiy.berezenko

Дискредитацію нардепа Березенка ініціювала Юлія Тимошенко – БПП

  У поліції визнали: нардеп від БПП немає жодного процесуального статусу у провадженні щодо підкупу виборців

  Національна поліція України у вівторок, 26 лютого, підтвердила, що порушником чи організатором якихось "таємних чорних схем" нардепа Сергія Березенка назвала тільки одна людина – кандидат у президенти Юлія Тимошенко.

  Про це повідомляє прес-служба БПП.

  Як розповів нардеп у кулуарах парламенту, напередодні фракція БПП направила до МВС та Нацполіції звернення, в якому просила дати офіційну відповідь щодо правового статусу Березенка в кримінальних провадженнях.

  Як з'ясувалося, фактичним замовником кампанії з дискредитації народного обранця є саме Юлія Тимошенко.

  "На підставі звернення народного депутата України Тимошенко Ю.В., 06 лютого 2019 року, слідчими НПУ внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо можливого вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 160 КК (Підкуп виборця, учасника референдуму) України. У показаннях заявника викладені факти щодо можливої причетності до вчинення кримінального правопорушення народного депутата України Березенка С.І.", – процитував відповідь голови Нацполіції Сергій Березенко.

  Він також додав: поліція визнає, що нардеп від БПП не має жодного процесуального статусу у провадженні щодо підкупу виборців.

  "На цей час жодній особі про підозру в учиненні кримінального правопорушення не повідомлялося. Процесуальний статус народного депутата України Березенка С.І. в зазначеному кримінальному провадженні не визначено", – повідомив чільник Нацполіції.

  При цьому сам нардеп переконаний: попереду ще багато провокацій і бруду, який литмуть на команду Петра Порошенка.

  "Юлія Тимошенко розуміє, що їхні шанси виграти вибори є мізерними. Тому єдиний спосіб, який вони вважають ефективним, – це почати широкомасштабну акцію з дискредитації лідера перегонів. Нічого не вийде. Люди розберуться, де правда, а де брехня. Не даремно Юлія Тимошенко є лідером рейтингів неправдивих політиків", – наголосив Березенко.

  Заступник голови фракції БПП у парламенті також додав: фракція оцінює цей лист як спростування і готова до ефективної співпраці в стінах парламенту.

  Попередній матеріал
  Волонтери з Литви передали військовим медикам у Маріуполі 15 функціональних ліжок і реанімобіль
  Наступний матеріал
  КСУ визнав неконституційною статтю про незаконне збагачення посадовців