Мураєв, Тимошенко, Ляшко
Мураєв, Тимошенко, Ляшко фото Цензор.НЕТ

Мураєв, Ляшко та Тимошенко очолили рейтинг невиправдано багатих кандидатів у президенти

Решта чиновників-кандидатів значно відстають від топ-трійці, задекларувавши у рази менше

Євген Мураєв, Олег Ляшко та Юлія Тимошенко очолюють рейтинг невиправдано багатих кандидатів у президенти України. Про це повідомляє Цензор.НЕТ, посилаючись на дані громадського руху "Честно".

Хоча найбагатшими кандидатами є Петро Порошенко й Олександр Вілкул (займалися великим бізнесом), проте саме заощадження лідерів партії "Наші", ВО "Батьківщина" та Радикальної партії не піддаються логічному обґрунтуванню

"Зокрема, Євген Мураєв офіційно задекларував понад 100 млн грн. Однак нагадаємо, що у нього ніколи не було бізнесу, та й у комерційних структурах він востаннє працював у 2010 році (з 2006 року поєднував роботу із посадою депутата облради). У 2010 році він був призначений головою Зміївської районної держадміністрації Харківської області, а в 2012 став народним депутатом. Ніякої очевидної можливості заробити такий солідний капітал у нього не було", – нагадали в матеріалі.

Схожа історія і з головним радикалом, який задекларував понад 60 млн грн. Найвище досягнення неполітичної кар'єри Олега Ляшка – посада головного редактора газети "Свобода". У 2006 році він обрався парламентарієм до Верховної Ради, і з того часу жодного офіційного стосунку до комерційної діяльності не мав. Сам Ляшко пояснює значні суми у декларації, наприклад, неймовірний везінням – нібито тричі виграв у лотерею.

Якщо говорити про Юлію Володимирівну Тимошенко, то вона займається політикою вже близько 20 років, і за її ж словами – "втратила все", накопичене в 1990-х, коли ще займалася бізнесом. Тим не менше – понад 20 млн грн задекларованих коштів.

фото Цензор.НЕТ

Решта чиновників-кандидатів значно відстають від топ-трійці, декларуючи 5 млн грн і менше нажитого непрозорим шляхом багатства.

Попередній матеріал
Різна зброя та понад 6 тисяч набоїв: в одному з гаражів у Маріуполі поліція вилучила арсенал
Наступний матеріал
"Насамперед вона красуня": як українці визначили роль жінки у 2019 році – соцопитування
Loading...