відкриті джерела

Allseeds нарощує потужності по перевалці рослинних олій у порту "Южний"

  Зараз Allseeds Black Sea добудовує резервуари зберігання олій, доводячи їх парк до 132 тис. тонн

  Компанія Allseeds Black Sea на причалі партнерів "ТІС-Контейнерний термінал" у порту Южний разом із Risoil S. A. здійснила завантаження рекордної суднової партії соняшникової олії в Україні — 47,43 тис. тонн на 183-метровий танкер GREEN HELLAS.Відправник вантажу — компанія "Кернел Трейд", найбільший виробник і експортер соняшникової олії з Чорноморського басейну на світові ринки.

  Завдяки партнерам з "ТІС-Контейнерний термінал" стало можливим разом завантажити рекордну для України партію олії за найкоротший термін, менш, ніж за 2 доби. Причал №22 контейнерного терміналу ТІС вперше прийняв цей танкер – одне з найбільших суден такого типу. При цьому паралельно завантажували олiю на інше судно на причалі №19, бо завдяки інноваціям з’явилася можливість здійснювати завантаження олії одночасно на п’яти причалах компанії ТІС.

  Зараз Allseeds Black Sea на майданчику свого олійновидобувного комплексу у порту "Южний" добудовує резервуари зберігання олій, доводячи їх парк до 132 тис. тонн. Це дасть змогу завантажувати 1300 тонн олії за годину або танкер 50 тис. тонн – за 40 годин.

  Ми стаємо конкурентноспроможними у порівнянні з іншими світовими терміналами! А порт "Южний" може стати своєрідним світовим олійним хабом, даючи можливість завантажувати великі судна на одному причалі з дуже великою швидкістю, чого не може забезпечити жоден інший порт України. Для довідки - при завантаженні танкера-"рекордсмена" фрахтувальник заощадив біля 8 доларів США на 1 тонні на ставці фрахту і додаткових зборах або загалом біля 400 000 доларів США. Це є кращим підтвердженням ефективності створеної інфраструктури.

  Діючи згідно з планом розвитку, Allseeds найближчим часом планує збільшити резервуарний парк Терміналу рослинних олій до 200 тис. тонн та розпочати будівництво соєвого заводу.

  Попередній матеріал
  "Руйнуйте стіни, не ховайтеся за ними": оприлюднили останнє звернення сенатора Маккейна
  Наступний матеріал
  Розбійні напади: Вадима Тітушка оголошено у розшук
  Теги:

  В Україні за два місяці кількість "кинутих" вантажних потягів зросла до 320 – Каленков

  Рейтинг "найбрудніших міст України" викликає сумніви: в чому причина – ЗМІ

  Який телевізор обрати напередодні переходу на цифрове мовлення

  "Укргазбанк" та Руслана Лижичко об'єднали зусилля для розвитку "зеленої" енергетики в Україні

  НБУ: Гірничо-металургійний комплекс та АПК – галузі, які утримують курс гривні

  Персонал їхатиме за кордон, поки не зміниться економіка країни – CEO фонду Блейзера