Кирило Шевченко та Руслана Лижичко
Кирило Шевченко та Руслана Лижичко офіційний сайт \"Укргазбанку\"

"Укргазбанк" та Руслана Лижичко об'єднали зусилля для розвитку "зеленої" енергетики в Україні

Відома співачка – Амбасадор відновлюваної енергії України у світі

Голова правління "Укргазбанку" Кирило Шевченко та українська співачка і громадський діяч Руслана Лижичко, яка є Амбасадором відновлюваної енергії України у світі, підписали Меморандум про поєднання зусиль – для інтеграції України у світовий тренд розвитку ринку альтернативної енергетики.

Зі слів Кирила Шевченка, партнерство з Амбасадором відновлюваної енергії сприятиме ефективнішому поширенню серед населення та бізнесу інноваційних технологій, які допомагають не тільки економити та заробляти, а й "вносити вклад у економіку, здорове майбутнє нашої країни і кожного громадянина".

Також чільник державного банку наголосив на підвищенні рівня обізнаності українського населення, великого, середнього та малого бізнесу в питаннях переходу на інноваційні "зелені" технології, які істотно зменшують кількість шкідливих викидів.

"Перехід на "зелені" технології – це перехід на систему сталого економічного зростання. І досвід провідних країн світу це підтверджує. Це унікальні цифри. Наприклад, економіка Великої Британії зменшила споживання вуглецю на 42% і тільки завдяки цьому отримала зростання ВВП на 63%. Погодьтеся, це переконливе підтвердження доцільності переходу на низьковуглецевий розвиток економіки країни… Завдяки соціально-відповідальним українцям і бізнесу, які скористалися еко-кредитами "Укргазбанку", рівень вуглецю в Україні вже скоротився на 913 тисяч тонн. Це якби ми одночасно прибрали з доріг майже півмільйона автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. В інноваційних технологіях є користь і вигода", – акцентував голова правління фінустанови.

Своєю чергою, Руслана висловила вдячність за партнерство провідному еко-банку країни та наголосила на важливості розвитку альтернативних джерел енергії в Україні. У підписанні документу також взяв участь відомий політичний діяч, радник з питань енергетики та зміни клімату, Президент незалежної глобальної мережі вчених та парламентаріїв Energy Watch Group Ганс-Йозеф Фелл (Hans-Josef Fell).

Попередній матеріал
У Нью-Йорку Комітет захисту журналістів засуджує "Россия 24" за трансляцію "зізнань" Асєєва
Наступний матеріал
Кравчук розповів, як насправді Україна виходила зі складу СРСР
Теги: