Напіввагони УЗ
Напіввагони УЗ http://retus.com.ua

В Україні за два місяці кількість "кинутих" вантажних потягів зросла до 320 – Каленков

  На одній тільки Придніпровській залізниці показник виріс одразу в 10 разів – з 17 до 165 поїздів

  Ситуація із залізничними перевезеннями вантажів в Україні за липень-серпень критично погіршилася, необхідне термінове втручання Кабінету Міністрів. Таку заяву зробив президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков, коментуючи для видання "МінПром" підсумки засідання робочої групи при ПАТ "Укрзалізниця" за участю представників вантажовідправників.

  Зі слів Каленкова, за два місяці кількість "кинутих" потягів зросла до 320. При цьому на Придніпровській залізниці показник виріс у 10 разів – з 17 до 165. "Це означає, що підприємства-вантажовідправники не можуть своєчасно вивезти готову продукцію своїм споживачам", – пояснив підприємець.

  На його думку, найбільш важке становище – у гірничо-збагачувальних комбінатів: затовареність складських площ готової залізорудною продукцією вже у 4 рази перевищує нормативи. В результаті ГЗК змушені знижувати обсяги виробництва. Тож тільки за серпень втрати залізорудних підприємств сягнуть $100 млн. Свою чергою, це також знижує надходження валютної виручки до України, провокуючи знецінення гривні.

  "Такої ситуації, як зараз – за останні 2-3 роки точно не було. Це вимагає втручання на урядовому рівні", – наголосив президент "Укрметаллургпрома".

  За його словами, представники найбільших галузевих бізнес-асоціацій спрямували письмове звернення до першого віце-прем'єра Степана Кубіва з проханням ініціювати ухвалення Кабміном необхідних рішень.

  Попередній матеріал
  "Глобальна платіжна інновація": відтепер можна відслідкувати перекази за кордоном
  Наступний матеріал
  Без пояснення: ФСБ затримала на адмінкордоні кримського татарина Медінова
  Теги: