телевізор biz.liga.net

Який телевізор обрати напередодні переходу на цифрове мовлення

  Деякі українці вирішують не тільки відмовитися від аналогового телебачення, а й старого телевізора, щоб сповна насолодитися перевагами якісного зображення

  Вже з першого дня осені Україна відмовляється від аналогового телебачення, і переходить на передову цифрову технологію. Це означає, що телевізійні антени старого зразка – метелики, польки та інші – перестануть приймати сигнал, і замість зображення на екранах телевізорів з'явитися лише "сніг".

  Щоб подібного не сталося, багато користувачів поспішають підключитися до кабельного телебачення в міських мережах. Інші ж вибирають супутникову антену або набувають цифрові Т2-тюнери, які дозволяють декодувати сигнал.

  А деякі українці вирішують не тільки відмовитися від аналогового телебачення, а й старого телевізора, щоб сповна насолодитися перевагами якісного зображення.

  Відразу відзначимо, що сучасна продукція від відомих виробників коштує чималих коштів. Однак чудову можливість заощадити дарують каталоги порівняння цін - там телевізори можна вибрати за цінами нижче ринкових.

  Отже, при підборі телевізора врахуйте, що багато сучасних пристроїв вже мають вбудований цифровий тюнер, для активації якого нічого не потрібно - фактично, набуваючи такий телевізор, ви відразу вирішуєте і питання відмови від аналогового мовлення.

  Однак це не все, що ви повинні знати. Найбільш просунутими на даний момент є Смарт-телевізори з можливістю підключення інтернет-телебачення. Ці пристрої оснащені всіма функціями, необхідними для дротового і навіть дистанційного підключення до інтернету.

  А ще не забувайте, що при купівлі телевізора основну увагу необхідно приділити якості зображення і діагоналі екрану. Перш за все, саме вони повинні задовольняти ваші запити, а не додаткові функції, які можна знайти або в вигляді окремих опцій, або в інших моделях, які вам підійдуть.

  Попередній матеріал
  До Дня Незалежності України Винник презентував новий хіт
  Наступний матеріал
  Святковий ефір "5 каналу": що чекати глядачам у День Незалежності
  Теги:

  "Укргазбанк" та Руслана Лижичко об'єднали зусилля для розвитку "зеленої" енергетики в Україні

  НБУ: Гірничо-металургійний комплекс та АПК – галузі, які утримують курс гривні

  Персонал їхатиме за кордон, поки не зміниться економіка країни – CEO фонду Блейзера

  За півроку бізнес втратив 3 млрд грн: експерт розповів, чим загрожує неефективність "Укрзалізниці"

  Ситуація з трудовою міграцією в Україні близька до катастрофічної – CEO фонду Блейзера

  За п'ять місяців з України виїхали 440 тис. трудових мігрантів – ЗМІ