Трудова міграція
Трудова міграція 24tv.ua

За п'ять місяців з України виїхали 440 тис. трудових мігрантів – ЗМІ

  За словами експерта, виїжджають в основному висококваліфіковані працівники

  Кожну хвилину з України на заробітки виїжджають дві людини. Таку статистику оприлюднив інтернет-портал UkrainianPeopleLeaks.com. Так, починаючи з кінця березня із України виїхало майже 440 тис. громадян.

  Для підрахунку цієї категорії мігрантів сайт використовував цифру, озвучену міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, який свого часу уточнив, що "кожного місяця з України виїжджає близько 100 тис. працівників".

  Зі слів експерта з економічних питань Міжнародного центру перспективи Єгора Кіяна, України покидає в основному висококваліфікована робоча сила, тож може збільшуватися кількість низькокваліфікованих робітників, передає 112.ua

  "Загалом, вважається, що трудові мігранти не дають можливості країні збільшувати темпи виробництва, оскільки вони працюють на ВВП іншої країни", – акцентував Кіян.

  Крім того, очевидно, що збільшення кількості трудових мігрантів впливає на українську демографію. За даними ООН, до 2050 року населення України може скоротитися на 18% – до 36 млн.

  "Якщо така тенденція збережеться ще 5-10 років, то всі трудові мігранти перетворяться в трудових емігрантів. А є також ще і студенти, які там навчаються. Вони отримають освіту і залишаться там працювати", – наголосив економічний експерт Віктор Скаршевський.

  Попередній матеріал
  Відклеїлася "борода": на Одещині затримали кілера-невдаху
  Наступний матеріал
  У Люботині загорівся товарний вагон
  Теги:
  Loading...