мобільний додаток, що перераховує кошти українським військовим
мобільний додаток, що перераховує кошти українським військовим wakeapp.com.ua/

"Прокидайся в мирі": Волонтери створили мобільний додаток, який перераховує кошти військовим

  Волонтери, відомі публіцисти і музиканти презентували мобільний додаток "Wake App in Peace" – будильник, який за кожну "проспану" хвилину переказує гроші у благодійний фонд допомоги українській армії "Повернись живим"

  Про це повідомляє "Укрінформ".

  Автор ідеї Артем Карелін так пояснив специфіку роботи додатка: "Кожна пауза будильника надсилає гроші на потребу військових. Таким чином ви можете продовжувати спати, а вони продовжуватимуть охороняти ваш мирний сон".

  За словами Кареліна, користувач заходить у додаток, реєструє свою банківську картку, потім налаштовує будильник, виставляє суму за паузу, яку він готовий сплатити – і гроші списуватимуться щоразу, коли переставлятиметься будильник. Кошти відразу надходитимуть на рахунок фонду "Повернись живим".

  Автор проекту переконаний, що цей будильник привчає людей підтримувати армію постійно, а не лише в дні загострення бойових дій.

  Сигналом будильника стала пісня на слова Сергій Жадана "Колискова", яку виконали "Лінія Маннергейма" та Саша Кольцова (гурт "Крихітка"). Як пояснив Жадан, пісня написана у формі діалогу між дівчиною та хлопцем, який пішов захищати Україну.

  "Коли з'явилася пропозиція від організаторів, ... мені здалося, що непогано було б зробити текст про військових як простих людей, які колись повернуться додому, яких тут чекають, наших співгромадян, на місці яких можемо бути і ми. Так з'явився діалог дівчини, яка чекає хлопця, і самого хлопця", – сказав Сергій Жадан.

  Відомо, що завантажити додаток можна безкоштовно у Google Play і App Store.

  Попередній матеріал
  У Белізі почали розслідувати відмивання грошей Януковичем і Манафортом
  Наступний матеріал
  "Яндекс.Браузер" для Android почав автоматично обходити блокування російських сайтів в Україні
  Loading...

  Від школярки до ІТ-підприємниці: як українські розумниці додатки на смартфон розробляють

  "Сюрприз": з'явився електронний путівник з екскурсіями Києвом, озвучений Кличком

  "Врятувати воїна": боєць із даром художника може втратити зір і потребує допомоги

  Тяжкі мінно-вибухові травми: в Одесу з передової евакуювали борт із пораненими