Контактні лінзи
Контактні лінзи фото із соцмереж

Вмонтували фільтри в контактні лінзи: розробка ізраїльських вчених дозволить виправити симптоми дальтонізму

  Читайте по-русски
  Після проведення клінічних випробувань лінзи повинні будуть з'явитися в продажу

  Розробка ізраїльських вчених дозволить виправити симптоми дейтераномалії – однієї з найпоширеніших форм дальтонізму. Технологія що лежить в їх основі стане в пригоді і для вирішення інших проблем із зором.

  Дослідники з Тель-Авівського університету, про роботу яких розповідає Eurek Alert, вирішили зробити корекцію дейтераномалії зручнішою, вмонтувавши відповідні фільтри в контактні лінзи.

  В основі лінз лежить застосування технології метаповерхностей – тонких плівок із заданими оптичними властивостями. В конкретному випадку використовувалися золоті метаповерхності еліпсової форми. Зазвичай подібні структури лежать на плоскій підкладці, проте членам команди вдалося перенести їх на опуклу поверхню контактної лінзи. Експерименти підтвердили, що властивості плівки від цього не змінилися.

  Моделювання показало, що контактна лінза з метаповерхністью в 10 разів покращує сприйняття зеленого кольору. Це означає майже повне відновлення нормального колірного зору.

  Після проведення клінічних випробувань лінзи повинні будуть з'явитися в продажу. За словами авторів, технологія дозволить використовувати одну лінзу для лікування відразу декількох проблем – від дальтонізму до порушення рефракції.

  Як повідомляв 5.UA, американські вчені дізналися вік, при якому з'являються перші ознаки погіршення роботи мозку, а також назвали спосіб уповільнення цього процесу.  Попередній матеріал
  "Це як оголосити війну": Саудівська Аравія загрожує обвалом цін на нафту через зрив угоди з Росією
  Наступний матеріал
  В одному з районів окупованого Донецька відбулося урочисте відкриття сміттєвого контейнера
  Loading...