температура
температура соцмережі

Нормальна температура людського тіла знижується з кожним поколінням – дослідження

  Автори дослідження проаналізували температури тіла трьох груп людей, жителів США, з різних історичних епох

  Вчені з Гарварду повідомляють, що нормальна температура тіла людини знижується на 0,03°C за десятиліття. Дослідники пояснюють це явище зміною швидкості обміну речовин.

  Американські вчені Медичної школи Гарвардського університету розмістили результати свого дослідження в журналі eLife Sciences.

  Відомо, що середню "здорову" температуру тіла в 37 °C (від 36,2 до 37,5 °C) ще в 1851 році описав німецький медик Карл Вундерліх. Але інформація останніх років вказує на нижчі показники. Вчені пояснюють це змінами у фізіології та довкіллі, які пов'язані з промисловою революцією.

  Автори дослідження проаналізували температуру тіла трьох груп людей, жителів США, з різних історичних епох, скориставшись медичними записами ветеранів Громадянської війни (1862-1930 роки), даними першого Національного дослідження здоров'я і харчування (1971-1975 роки) і картотекою медичного центру Стенфордського університету (2007-2017 роки).

  Вчені дослідили понад 677 тисяч замірів температури і за результатами розрахунків виявилося, що нормальна температура тіла знижувалася на 0,03 °C за десятиліття.

  Американські дослідники вважають, що це явище відбувається в результаті загального зниження активності метаболізму, крім того, розвиток гігієни та медицини, доступність харчування і побутового комфорту привели до ослаблення хронічних запальних процесів. Також на цей процес вплинуло поширення систем опалення в будинках.

  Як повідомляв 5.UA, у майбутньому курс опромінення при онкозахворюваннях, який зазвичай проводять протягом кількох тижнів, триватиме лише секунду.

  Попередній матеріал
  Компанія, пов'язана з оточенням нардепа від "Слуги народу", перемогла в тендері на 64 млн. грн
  Наступний матеріал
  Після визнання Іраном збиття літака МАУ в Ірані почалися протести

  У майбутньому курс опромінення при онкозахворюваннях триватиме всього секунду: науковці створили новий метод

  Дослідники зрозуміли, звідки беруться нічні кошмари

  Учені дослідили, скільки вільного часу треба для щастя