Утеплення будинків
Утеплення будинків http://www.sq.com.ua

У Києві відкрили опалювальний сезон для "бюджетників": коли у будинках буде тепло

  У житлових будинках планують включити опалення, коли температура повітря на вулиці впаде нижче +8 градусів

  З понеділка, 9 жовтня, у столиці розпочинається опалювальний сезон у закладах бюджетної сфери. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв на брифінгу, передає УНІАН

  Як стало відомо, відповідне розпорядження "Про теплозабезпечення об’єктів соціальної сфери" підписав міський голова столиці Віталій Кличко.

  "Ми розпочинаємо опалювальний сезон у закладах бюджетної сфери – школах, дитсадках, лікарнях, установах соціального захисту тощо. Підключення здійснюватиметься за заявками адміністрацій цих закладів", – заявив Пантелеєв.

  За його словами, житлові будинки підключатимуть, коли середньодобова температура повітря становитиме нижче +8 градусів.

  "Ми повинні підходити зважено до питання підключення опалення у будинках, зважаючи на вартість цієї послуги для жителів столиці. Ми керуємося офіційним джерелом інформації – прогнозом Українського гідрометцентру. Поки що середня фактична температура становить вище +8 градусів", – прокоментував заступник голови КМДА.

  Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко зазначив, що за вчасне ввімкнення опалення відповідає місцеве самоврядування. Зауважимо, раніше в Кабміні говорили про ймовірне включення опалення для українців вже з 1 жовтня

  Попередній матеріал
  Кабмін: Українці зможуть реструктуризувати комунальні борги
  Наступний матеріал
  Турецькі військові увійшли на територію Сирії
  Loading...