Опалення
Опалення ye.ua

Центрального "крану" у Києві немає: Зубко зазначив, що за вчасне ввімкнення опалення відповідає місцеве самоврядування

  Голови ОДА і місцеве самоврядування повинні постійно контролювати ситуацію з температурним режимом

  Сьогодні немає центрального "крану" в Києві, який включає тепло по всій території України – він знаходиться на місцевому рівні. В руках місцевого самоврядування - фінансовий ресурс, теплопостачальні підприємства, тарифоутворення. Про це під час селекторної наради з регіонами по опалювальному сезону повідомив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає прес-служба уряду.

  З його слів, на сьогодні із 1176 підприємств теплоенергетики тільки 47 підприємств є ліцензіатами НКРЕКП, 7 з яких розташовані в АР Крим. Всі інші – 1129 підприємств теплопостачання регулюються на місцевому рівні.

  Міністр зауважив, голови ОДА відповідають за контроль і моніторинг технічної готовності всіх об'єктів до опалювального сезону. У свою чергу муніципалітети, маючи всі можливості, фінансові і технічні, відповідальні за вчасне підключення соціальних і житлових об'єктів до тепла. Зубко наголосив, що голови ОДА і місцеве самоврядування повинні постійно контролювати ситуацію з температурним режимом і у разі погіршення вчасно підключити соціальні і житлові об'єкти до тепла.

  "Соціальні об'єкти – школи, дитсадки, лікарні – мають бути підключені до тепла у разі пониження температури у приміщеннях до 16 градусів, житловий фонд – при температурі нижче 8 градусів протягом трьох діб", – зазначив віце-прем'єр-міністр.

  Попередній матеріал
  Стрілянина у Лас-Вегасі: кількість загиблих зросла до 50 людей, постраждалих – понад 200
  Наступний матеріал
  Тимчук розповів, скільки "латентних друзів Росії" у складі Місії ОБСЄ
  Loading...