ОБСЄ
ОБСЄ Facebook / Генеральний штаб ЗСУ

Тимчук розповів, скільки "латентних друзів Росії" у складі Місії ОБСЄ

В ІС відзначили, що розуміють – керівництво СММ ОБСЄ не має права розділяти спостерігачів за принципом їх громадянства

У складі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (616 осіб) станом на вересень 2017 року перебувало 36 представників Росії. Такі офіційні дані надала СММ ОБСЄ групі військових експертів "Інформаційний спротив", передає координатор спільноти, народний депутат Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

Тимчук наголосив: "Але ми звертаємо увагу на присутність в місії також яскраво виражених "друзів Росії", а також тих, хто з політичних мотивів влади їх країн може такими бути у "латентному режимі": Білорусь – 8 чол., Болгарія – 30 чол., Вірменія – 1 чол., Казахстан – 4 чол., Киргизстан – 16 чол., Молдова (враховуючи позицію президента країни) – 23 чол., Сербія – 8 чол., Угорщина – 24 чол. Загалом – 114 осіб. Разом із росіянами – 150 осіб".

Як зазначили в ІС, вони розуміють, що керівництво СММ ОБСЄ не має права розподіляти спостерігачів за принципом їх громадянства, оскільки всі ці країни, включно з Росією – повноправні члени ОБСЄ.

"Ми також щиро переконані, що керівництво місії ОБСЄ робить все можливе, щоб жодні "зовнішні фактори" ніяк не позначилися на об'єктивності діяльності СММ ОБСЄ, і у нас є всі підстави так вважати. Але ми також розуміємо, що проблема присутності в такому механізмі безпеки в Європі, як ОБСЄ, агресора в особі Росії (і так само проблема її впливу на ряд інших країн-членів) залишається відкритою", – резюмується в повідомленні.

Нагадаємо, напередодні віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що у лавах спостерігачів Місії ОБСЄ вдвічі зросла кількість росіян.

Дивіться також фотогалерею:

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Центрального "крану" у Києві немає: Зубко зазначив, що за вчасне ввімкнення опалення відповідає місцеве самоврядування
Наступний матеріал
Іспанія не дозволить Каталонії оголосити незалежність – офіційний Мадрид
Loading...