kam-pod.gov.ua

Кабмін: Українці зможуть реструктуризувати комунальні борги

  Поточна заборгованість не впливає на процес перепризначення житлових субсидій на новий період

  У разі наявності заборгованості за ЖКП для отримання субсидії українці можуть оформити договір про реструктуризацію боргу. Про це повідомляє прес-служба уряду.

  "Держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги. Якщо цього не зроблено, держава знову ж таки йде назустріч громадянам і дає змогу оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для продовження субсидії на наступний рік (2017-2018 рр.)", – йдеться в повідомленні.

  Прес-служба уряду зазначає, що існують окремі випадки, коли громадяни оскаржують у судовому порядку виставлену постачальником послуги суму заборгованості і тому відмовляються сплачувати відповідні кошти або укладати договір реструктуризації.

  "Уряд пішов назустріч таким сім'ям: борг за комунальні послуги, який оскаржується в суді, не впливає на субсидію. У ситуації, коли громадяни не згодні з заборгованістю, вони можуть її оскаржити. На підставі рішення суду про анулювання боргу або до винесення рішення суду про суму заборгованості, яка оскаржується рішенням комісій з питань призначення житлових субсидій, що працюють при органах виконавчої влади на місцях, дію житлової субсидії поновлюється з моменту припинення її виплати, тобто з травня 2017 року", – інформують в уряді.

  Крім того, у Кабміні додали, що поточна заборгованість, тобто не сплачені комунальні послуги у березні, травні і червні, не впливає на процес перепризначення житлових субсидій на новий період.

  Попередній матеріал
  Іспанія не розділиться через референдум в Каталонії – прем'єр
  Наступний матеріал
  У Києві відкрили опалювальний сезон для "бюджетників": коли у будинках буде тепло
  Loading...