Метро
Метро Depositphotos

У Києві планують скасувати роздільні за транспортом проїзні та зробити добові квитки

  Читайте по-русски
  При цьому міська електричка в переліку доступних видів транспорту для цього квитка не значиться

  У Києві планують із 1 квітня скасувати роздільні місячні проїзні квитки на різні види громадського транспорту і ввести єдині, з обмеженням і без обмеження кількості поїздок. Також планується розробити 1-3-добові квитки без обмеження поїздок.

  Про це йдеться в проєкті розпорядження КМДА, розміщеному на сайті в понеділок.

  Зокрема, планується, що вартість місячного квитка на проїзд в автобусах, трамваях, тролейбусах, фунікулері та метрополітені без обмеження кількості поїздок становитиме 1300 грн (650 грн у разі купівлі на другу половину місяця), для студентів вишів і ПТУ денної форми навчання – половину вартості, тобто 650 грн, а для учнів денної форми навчання – чверть вартості або 325 грн (162,5 грн на другу половину місяця).

  При цьому міська електричка в переліку доступних видів транспорту для цього квитка не значиться.

  Квитки з обмеженням кількості поїздок в автобусах, трамваях, тролейбусах, фунікулері, метрополітені та в міській електричці коштуватимуть 290 грн на 46 поїздок протягом місяця, 390 грн на 62 поїздки, 575 грн на 92 поїздки і 770 грн на 124 поїздки.

  При цьому, згідно з проєктом розпорядження, на другу половину місяця ці квитки також планується реалізовувати за 50% вартості з обмеженням у ту саму кількість поїздок.

  Аналогічні квитки для студентів вишів і ПТУ продаватимуть за половину вартості, для учнів денної форми навчання – 25% вартості; наприклад, шкільний проїзний з обмеженням у 46 поїздок протягом місяця коштуватиме 72,5 грн.

  Також планується ввести квитки на проїзд в автобусах, трамваях, тролейбусах, фунікулері, метрополітені та в міській електричці без обмеження кількості поїздок терміном дії на 1-3 доби. Зокрема, такий квиток терміном дії 24 години коштуватиме 100 грн, 48 годин – 150 грн, 72 години – 200 грн.

  При цьому тарифи на разові поїздки залишаються незмінними.

  Придбані до 31 березня 2020 року поїздки на пластиковій безконтактній картці старого зразка, що діє лише в метрополітені, діятимуть до 31 березня 2021 року.

  Наразі вартість проїзного квитка на один календарний місяць у наземному транспорті без обмеження кількості поїздок коштує 390 грн, у метрополітені – 610 грн, на два види транспорту (наземний + метро) на 46 поїздок – 570 грн; на 62 поїздки – 670 грн.

  Як повідомляв 5.UA, Міністерство цифрової трансформації та Мінінфраструктури запустили транспортний портал, де перевізники можуть забронювати дозволи на міжнародні перевезення вантажів.

  Попередній матеріал
  Бойовики тиждень блокують місії ОБСЄ проїзд у район розведення сил і засобів у Петрівському
  Наступний матеріал
  Доба в ООС: на Донбасі підірвалися двоє українських військових
  Loading...

  У Києві неподалік від станції швидкісного трамвая зарізали чоловіка – що відомо

  За кермом Діди Морози, квитки продають Снігуроньки: в Одесі влаштували парад святкових трамваїв – сюжет

  Через потоп на "Либідській" провалилася маршрутка з людьми всередині – фото

  Шукають вибухівку: у Києві закрили центральні станції метро (оновлено)

  Унікальну колекцію з пів тисячі тролейбусних квитків зібрав чоловік у Черкасах – сюжет

  Масштабний збій в роботі метро Києва: як підземка планує уникати колапсу в майбутньому