Київський апеляційний суд
Київський апеляційний суд 5 канал

Суд вдруге арештував землю на Алеї Небесної Сотні – включення

Читайте по-русски
Арешт був необхідний, аби завадити будівництву меморіалу та Музею Революції Гідності до завершення слідчих експериментів

Київський апеляційний суд наклав арешт на ділянку вулиці Інститутської, де розташована Алея Небесної Сотні. Ця ухвала скасовує рішення Печерського суду, який раніше відмовив у цьому арешті. Деталі розповіла кореспондентка "5 каналу" Ірина Сисак.

Арешт був необхідний, щоби завадити будівництву меморіалу та Музею Революції Гідності до завершення слідчих експериментів. Прокуратура, родини загиблих та громадські активісти побоювалися, що може змінитися ландшафт цієї місцевості, і тоді буде складно з'ясувати, що ж насправді відбувалося у 2014 році.

"Накласти арешт на земельні ділянки із забороною вчиняти будь-які дії, спрямовані на пошкодження, знищення, псування чи перетворення рельєфу місцевості об'єктів, споруд, стовпів, зелених насаджень… до завершення слідчих дій", – зачитав суддя Іван Рибак.

"На деревах, кущах, сітілайтах, рекламних конструкціях збережені сліди злочину, а саме від куль. Далі буде проведення слідчих експериментів на вказаній земельній ділянці. І після їхнього завершення буде вирішення питання про зняття арешту", – прокоментував прокурор Сергій Атаманчук.

Нагадаємо, на місці Алеї Героїв Небесної Сотні в Києві хочуть звести меморіальний комплекс пам'яті загиблих на Майдані в 2014 році. Взимку 2019 року там почалися роботи, які потім були зупинені через позов до суду. Тепер зведення меморіалу відкладуть, допоки слідчі повністю завершать свою роботу.

 

Попередній матеріал
КСУ назвав конституційним указ про розпуск Ради (оновлено)
Наступний матеріал
Убивство журналіста Комарова: поліція показала фоторобот підозрюваного
Loading...

Справа 5-ти ексберкутівців: суд допитав залегендованого контрснайпера УДО

Справа "тітушковода" Волкова: допитали ключових свідків

Стартує будівництво Меморіалу Героїв Небесної Сотні – останні подробиці

Справи двох прокурорів та екс-міліціонера, якого звинувачують у побитті активіста Майдану, передали до суду

Справа "тітушковода" Волкова: у суді виступив таємний свідок обвинувачення

Справа катування майданівців на колонаді стадіону "Динамо": в суді розпочалися дебати