Сергій
Сергій 5 канал

Справа 5-ти ексберкутівців: суд допитав залегендованого контрснайпера УДО

Читайте по-русски
Під час подій 5-річної давнини Сергій очолював контрснайперську групу УДО, яка мала вичислити снайпера, котрий нібито стріляв з готелю "Україна"

Ще одного залегендованого свідка допитав Святошинський райсуд столиці у справі п'ятьох ексберкутівців. Їм закидають масові розстріли учасників Революції Гідності на вулиці Інститутській 20 лютого 2014-го, передає "5 канал".

Сергій і нині працює в Управлінні державної охорони. Під час подій п'ятирічної давнини він очолював контрснайперську групу УДО, яка мала з Будинку уряду вичислити снайпера, котрий нібито стріляв з готелю "Україна".

За його словами, його група так і не змогла виконати завдання. Пояснив – їм надали приміщення, з якого неможливо було вести спостереження. Крім того, свідок назвав, яка саме зброя була в його групи, проте наголосив, що її не застосовували.

Після допиту сторона обвинувачення подала клопотання про допит ще трьох залегендованих свідків у режимі відеозв'язку з іншого приміщення суду. Попри заперечення адвокатів, суд клопотання задовольнив. Першого свідка – працівника державної установи – мають допитати вже 20 червня.

"Важче вести перехресний допит, важче з'ясовувати для захисту протиріччя. За ширмою він може повідомити будь-що, і перевірити це буде вкрай важко", – бідкається адвокат обвинувачуваних Стефан Решко.

"Відповідні дані, вони змогли надати досудовому розслідуванню за умови тільки, що вони можуть бути убезпеченні в частині тиску з боку обвинувачуваних, їхніх колег колишніх, тих самих працівників "Беркута", які ще працюють у поліції чи не працюють", – зазначив прокурор ГПУ Яніс Сімонов.

Попередній матеріал
КСУ не може зупинити позачергові вибори до Ради – голова ЦВК
Наступний матеріал
У Донецьку до мене теж говорили українською: Ірена Карпа розповіла, які культурні інвестиції повернуть ОРДЛО в Україну
Loading...