Театр на Подолі
Театр на Подолі Українська правда

Скандальна будівля на Андріївському: Архітектори розробили альтернативу "коробці на Подолі"

Альтернативний проект зберігає всі необхідні технічні характеристики, однак пропонує інше художнє оформлення будівлі

Архітектори-кияни, зокрема і Герман Волга розробили альтернативний проект будівлі "Театру на Подолі". Про це повідомляє видання "УП". 

"Проект уже закінчили. Розробили безкоштовно. Ми працювали вчотирьох – В’ячеслав Морской, Серій Казарянц і я, внутрішній простір розробляв Олег Волосовський – кияни, яким не байдуже обличчя Києва. Зробили альтернативне бачення, яким би міг бути цей театр, у другому стилі – з любов’ю до Києва, до його історичної забудови", – повідомив Волга.

Як зазначається, альтернативний проект зберігає всі необхідні технічні характеристики та об’єм сцени, глядацького залу, однак має вміститися у значно меншу будівлю. Так, одна частина театру буде двоповерховою, інша – матиме три поверхи.

"Ми зменшили простір за сценою. Там не потрібні такі великі колосники – місце, куди зникають декорації. На ті 300 місць, які є в цьому театрі, такі колосники не потрібні, тому ми забрали зайву висоту. Також ми прибрали підземний вхід у театр. Ми вважаємо, що в театр треба входити не під землю, а з землі", – прокоментував проект Герман Волга.

Також у цьому проекті будівлі передбачено, що театр матиме критий дворик – фойє, і балкон, який буде своєрідним продовженням сцени.

"Ми бачимо, що Андріївський узвіз – це теж частина театру. Тому ми зробили театральний балкон, на який зможуть виходити актори, і частина дійства зможе відбуватися безпосередньо на вулиці. З цього балкону також зможуть закликати глядачів на виставу", – розповів натхненник проекту.

Він додав, що театр гармоніюватиме з архітектурою вулиці – його карнизи і вікна подібні до сусідніх будівель на Андріївському узвозі. 

Попри менші об’єми театру, він зможе вмістити більше 300 глядачів і залишиться доступним для маломобільних людей, запевняє архітектор. 

Як повідомляв 5.UA, 29 листопада 2016 року на Андріївському узвозі презентували новий фасад Театру на Подолі. Одразу ж кияни у соціальних мережах почали обговорювати новий вигляд Театру на Подолі. Багатьох містян обурив фасад нової будівлі театру. Мовляв, вона не вписується у колорит історичної вулиці, а тому її треба перебудувати.

Попередній матеріал
МЗС України висловило рішучий протест РФ через проведення "Ялтинського форуму"
Наступний матеріал
До уваги водіїв: Через негоду на трасі Одеса-Київ утворився багатокілометровий затор
Loading...

У Києві відбудеться публічне обговорення Театру на Подолі

Доля Театру на Подолі: До кінця 2016 року буде сформована дорожня карта щодо нової будівлі

Скандал навколо театру на Подолі сколихнув соцмережі – аналіз