Театр на Подолі
Театр на Подолі 5 канал

"Коробка на Подолі": як вирішиться доля скандального театру на Андріївському узвозі

На сьогодні пропозиції архітекторів та громадськості щодо театру кардинально різняться

Долю скандального Театру на Подолі вирішуватимуть публічно у режимі онлайн. Про це заявив керівник апарату Київської адміністрації Володимир Бондаренко на першому засіданні робочої групи щодо врегулювання ситуації, яка склалася довкола реконструкції драматичного театру на Андріївському узвозі. Про це повідомляє "5 канал". 

Як відомо, Бондаренка обрали головою робочої групи, а усі її засідання відтепер громадськість зможе відслідковувати через Інтернет.

Нині пропозиції архітекторів та громадськості щодо театру кардинально різняться: одні вимагають повністю знести театр, інші – залишити фасад як є. Чиновники прогнозують, що діалог буде важким, а обговорення може затягнутися на кілька місяців.

"Це меценатський проект, навіть не інвестиційний. На нього витрачено 176 мільйонів гривень. Будь-які корективи у цей проект, це вже не кошти мецената, а кошти киян. Тому обговорюємо, вирішуємо, потім виходимо з певним консенсусом", – зазначив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

А віце-президент Нацспілки архітекторів України Георгій Духовичний наголосив: "Масштаб об'єкту повністю не відповідає характеру культурного ландшафту по-перше і традиційної забудови по-друге. Але ні в якому разі це не означає, що потрібно маскувати архітектуру цієї будівлі під історичні мотиви. Однак, архітектор повинен володіти архітектурною мовою настільки, щоб у певному масштабі отримати необхідний результат, який би був у своєму часі".

Попереду в цій справі ще публічні заходи та проведення технічної експертизи. Серед головних критеріїв проекту – дотримання історичного ансамблю Андріївського узвозу та ефективність використання коштів киян.

Як повідомляв 5.ua, 29 листопада 2016 року, на Андріївському узвозі презентували новий фасад Театру на Подолі. Одразу ж кияни у соціальних мережах почали обговорювати новий вигляд Театру на Подолі. Багатьох містян обурив фасад нової будівлі театру. Мовляв, вона не вписується у колорит історичної вулиці, а тому її треба перебудувати.

Попередній матеріал
Коболєв за кадром розповів про монополію Фірташа і чому така ціна газу для населення – відео
Наступний матеріал
Представник Президента у ВР розповіла, чому насправді пішов Гринів з посади голови фракції БПП
Loading...

У Києві відбудеться публічне обговорення Театру на Подолі

Без урахування думки фахівців і громадськості театр на Подолі не буде зданий в експлуатацію – Кличко

На Андріївському узвозі презентували новий фасад Театру на Подолі