Володимир Бондаренко / Facebook

Доля Театру на Подолі: До кінця 2016 року буде сформована дорожня карта щодо нової будівлі

  Відповідне доручення вже підписав міський голова Віталій Кличко

  Влада Києва має намір до кінця грудня 2016 року сформувати дорожню карту щодо нової будівлі Театру на Подолі, а до квітня 2017 – провести незалежну технічну експертизу щодо виявлення можливих порушень законодавства при реконструкції будівлі. Про це повідомив керівник апарату Київської міської держадміністрації Володимир Бондаренко на сторінці у Facebook.

  "І знову до Театру на Подолі. Нова будівля театру дала нам поштовх замислитись не тільки над архітектурою та охороною пам’яток... Сьогодні Віталій Кличко підписав відповідне доручення. Тому до кінця грудня місто буде формувати дорожню карту безпосередньо по Театру на Подолі", – написав Бондаренко.

  За його словами, до середини січня 2017-го буде створено робочу групу, яка має виробити механізм публічного обговорення містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства, формального та неформального планування в місті, безпосередньої долі Андріївського узвозу тощо.

  До квітня планується проведення незалежної технічної експертизи щодо можливих порушень містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства, авторських прав при реконструкції будівлі Театру на Подолі.

  До травня 2017 року робоча група повинна буде сформувати рекомендації Архітектурно-містобудівній раді та головному архітектору міста Києва щодо будівлі Театру на Подолі. У той же строк повинна початися дискусія та розробка стратегічного документа щодо долі Андріївського узвозу.

  Дивіться також: Скандал навколо театру на Подолі сколихнув соцмережі – аналіз

  Попередній матеріал
  У Росії кількість жертв концентрату "Глід" досягла 72 осіб
  Наступний матеріал
  Нацрада оштрафувала радіо "Шансон" на 300 тис. гривень за пісню про "російський спецназ"
  Теги:
  Loading...

  Скандал навколо театру на Подолі сколихнув соцмережі – аналіз

  На Андріївському узвозі презентували новий фасад Театру на Подолі

  У соцмережі активно обговорюють відреставровану будівлю театру на Андріївському узвозі

  Театр "Domus", створений переселенкою з Криму, зібрав аншлаг у Львові