ukrinform.ua

На Андріївському узвозі презентували новий фасад Театру на Подолі

Відкриття самого театру заплановане на День театру навесні 2017 року

На Андріївському узвозі у вівторок презентували новий фасад Київського драматичного театру на Подолі. Він  створений у стилі старої забудови, але зверху над театром височіє чорна масивна коробка, повідомляє "Укрінформ".

Як повідомляє кореспондент видання, чимало киян, які зібралися у вівторок на відкритті фасаду, були надзвичайно незадоволені його виглядом, називали його кострубатим і потворним, що псує історичне серце столиці. Довгий час люди, які зібрались біля нової будівлі, гаряче сперечалися з організаторами проекту, а ті в свою чергу заявляли, що головна задумка проекту – створити театр європейського зразка, модерний театр, і головне, що цей театр буде нести, а не як виглядати.

"Я дуже вдячний, що поява на сьогодні ще тільки фасаду викликала таку бурю,  протилежність думок і хвилювання. Я, більш того, вам скажу, вважаю, що фасад значною мірою - це витвір мистецтва, яке відображає дух нашого часу, на жаль, не зовсім простого", – зазначив на початку презентації директор та художній керівник "Театру на Подолі" Віталій Малахов.

Він також поділився планами щодо подальшого розвитку проекту. Зокрема, за задумом керівництва театру, фойє функціонуватиме цілий день, а не тільки впродовж 15 хвилин у перервах між першим та другим актом спектаклів. Тут діятиме невеликий магазин з книгами, буфет з кавою, столики з рекламними матеріалами театру і каса, де продаватимуться квитки. Також у фойє буде знайдено місце для проекції віртуальних екскурсій по Андріївському спуску. Малахов nакож поінформував, що новий театр буде пристосований для людей з обмеженими можливостями. Загальна кількість місць для глядачів буде 260-280.

За словами архітектора проекту Олега Дроздова, новий фасад "Театру на Подолі" – "це архітектура сьогоднішнього дня". Він запевнив, що покриття ще змінюватиме свій колір, і фасад врешті-решт буде сіро-зеленим.

chernobyl-tour.com

У КМДА пообіцяли врахувати думку громадськості щодо театру на Андріївському узвозі до його офіційного відкриття, повідомляє "Інтерфакс-Україна". За його словами, ще будуть громадські слухання з приводу "Театру на Подолі", і врешті-решт буде знайдено варіант, який вдовольнить усіх.

"Будівля ще не готова, ще  в процесі будівництва вона перебуває і становлення. Ми з вами не перерізали стрічки і не сидимо в кріслах в залі. Ми маємо чітко розуміти, що будівля відкривається не сьогодні, а в 2017 році. У нас іще є час для того, щоб ми всі стали учасниками процесу обговорення цього. Нас очікують громадські слухання, ми пройдемо містобудівну раду і отримаємо колегіальну думку експертів", - додав Свистунов. На його переконання, після остаточного узгодження всіх деталей по проекту "Театру на Подолі" він стане улюбленим місцем для киян, і всі суперечності будуть подолані.

Як повідомляв 5.ua, кияни у соціальних мережах вже тривалий час обговорюють новий вигляд "Театру на Подолі".

Попередній матеріал
InformNapalm: Українські хакери зламали електронну пошту військових РФ, що воюють на Донбасі – відео
Наступний матеріал
"Yes, ми це зробили!": Арка над об'єктом "Укриття" ЧАЕС є найбільшою рухомою конструкцією у світі – Порошенко

"Примхи забудовника": в Одесі знесли старовинний маєток, на черзі – палац

У КМДА розповіли, які забудови не зможуть пережити зиму

Скандальна забудова на "Героїв Дніпра": Активісти перекрили рух та вимагають зупинити зведення ТРЦ над метро

У Києві запустили інтерактивну карту, що показує законність будь-якої забудови – Кличко

Скандальна забудова на "Героїв Дніпра": активісти добилися справедливості, підписано протокол

5 канал - трансляція наживо