chernobyl-tour.com

У соцмережі активно обговорюють відреставровану будівлю театру на Андріївському узвозі

  Користувачі вже придумують назву для оновленої споруди

  Фотографії нового театру на Андріївському узвозі збурили соцмережі. Фото реконструйованого театру опублікував Ярослав Ємельяненко на сторінці Громада Андріївського узвозу в Facebook. Користувачі, зокрема художники, журналісти й блогери, глузують із будівлі та вигадують їй назву. 

  Зазначається, що відкриття реконструйованого театру відбудеться 29 листопада о 09:45.

  Художник Олександр Ройтбурд назвав будівлю театру ВАФ – велика архітектурна форма. Очевидно, на противагу МАФу – малій архітектурній формі. Він також написав: "Поздравляю всіх товарищів. Тепер на Андреевскому узвозі буде це".

  Блогер Антон Ходза назвав її "секретною тюрмою СБУ".

  Донецький журналіст Денис Казанський назвав будівлю на Андріївському "чорнобильським саркофагом".

  Екс-голова Незалежної медіа-профспілки України Юрій Луканов пожартував, що "допит Януковича почали, щоб відвернути увагу від сараю-театру на Андріївському узвозі".

  Своєю чергою журналіст Єгор Чечеринда написав: "Бачив у своєму житті майже усе. Але такого... Посеред історичної архітектури столиці ударними темпами звели 5-й енергоблок Чорнобильської АЕС. Чи новий міський Крематорій. Під виглядом приміщення для театру. Браво архітектору – Олегу Дроздову. 29 листопада вранці відкривативуть фасад цього архітектурного "шедевру", який максимально "гармонійно" впишеться в краєвиди Замкової гори".

  Відомо, що благодійником у реконструкції театру стало дочірнє підприємство "Кондитерської корпорації "Рошен". Тож у фірмі теж прокоментували результат реставрації будівлі.

  "Друзі та всі, хто стурбований Театром на Подолі. Завтра буде показана тільки перша черга проекту, фінально театр відкриється тільки навесні 2017 року. Завтра відкриється передня частина фасаду, яка зроблена з історичного цегли бежевого кольору. По верхній частині: це якісний дорогий матеріал райнцинк; обраний він був, щоб полегшити коробку будівлі, яке знаходиться на спуску, щоб попередити сповзання. Для цього ж було зроблене і водовідведення за будівлями узвозу. Верхняя темна частина фасаду ще буде озеленена (дикий виноград або плющ), сам райнцинк має властивість з часом теж преобретать зеленуватий відтінок", – наголосила керівник відділу зв'язків з громадськістю корпорації "Рошен" Катерина Македонська.

  За її словами, таким чином за рахунок цегляної частини будівлю "повністю потрапляє в ритм поверховості будинків Андріївського узвозу, а верхня частина театру максимально увіллється в пейзаж. Висота будівлі продиктована вимогами до сценічних технологій. ... Не судіть про картину по першим мазках".

  Попередній матеріал
  Нові фігури у чиновницькій піраміді: Хто такі держсекретарі та чого від них чекати
  Наступний матеріал
  На зустрічі голів МЗС "нормандської четвірки" Київ представить свій варіант "дорожньої карти" – Клімкін
  Loading...

  Головний архітектор Києва – про Троєщинські висотки, електронні сервіси та незаконні забудови

  "Примхи забудовника": в Одесі знесли старовинний маєток, на черзі – палац

  У КМДА розповіли, які забудови не зможуть пережити зиму

  Скандальна забудова на "Героїв Дніпра": Активісти перекрили рух та вимагають зупинити зведення ТРЦ над метро

  У Києві запустили інтерактивну карту, що показує законність будь-якої забудови – Кличко

  5 канал - трансляція наживо