Facebook / Кличко - мер

У Києві запустили інтерактивну карту, що показує законність будь-якої забудови – Кличко

У такий спосіб міська влада прагне вирішити питання про незаконні забудови у столиці

Усі охочі можуть перевірити наявність необхідних дозвільних документів на будь-яке будівництво в столиці на сайті КМДА. Про це заявив київський міський голова Віталій Кличко, передає прес-служба Кличка.

Як стало відомо, на сайті КМДА діє сервіс містобудівного кадастру Києва, де кияни можуть з’ясувати, чи має будівництво необхідні дозвільні документи.

"Це інтерактивна карта, на якій відмічені усі будівельні майданчики, які є у Києві, законні та незаконні. Будь ласка, звертайтеся та перевіряйте", - наголосив міськголова.

Крім того, сьогодні Кличко провів зустріч з керівниками будівельних компаній, після якої відбулося підписання меморандуму. Серед зобов’язань, які взяли на себе будівельники, є вимога своєчасного та повного інформування киян про будівництво, а також обов’язкове розміщення біля будівельних майданчиків усієї інформації та дозвільних документів на зведення об'єкту.

Фото КМДА

Крім того, чільник столиці заявив, що у планах столичної влади розробка концепції оновлення житлового фонду столиці.

"У багатьох київських "хрущовок" уже закінчився термін експлуатації, вони знаходяться в жахливому технічному стані, і не відповідають сучасним вимогам норм проживання, енергоефективності тощо. Ми працюємо над концепцією переселення. Будується, наприклад, новий будинок, туди переселяють мешканців. "Хрущовку" зносять, а на її місці будують нову багатоповерхівку за інвестиційним конкурсом" - відзначив Кличко.

Нагадаємо, 13 вересня активісти, забудовник та міська влада дійшли згоди щодо будівництва торговельного центру поблизу станції метро "Героїв Дніпра". Тоді забудовника зобов'язали надати копії всіх дозвільних документів на будівництво голові райдержадміністрації та голові ініціативної групи у визначений строк.

Попередній матеріал
Євросоюз продовжив санкції проти Росії
Наступний матеріал
На Волині затримано начальника територіального сервісного центру МВС, який системно брав хабарі
Теги:
Loading...

Скандальна забудова на "Героїв Дніпра": активісти добилися справедливості, підписано протокол

Нова столична забудова: внаслідок будівництва пошкоджено стелу на станції метро "Героїв Дніпра"

Кличко побоюється, що з Києва втече скандальний забудовник Войцехівський

Скандальна забудова на "Героїв Дніпра": у столиці півтисячі активістів заблокували рух транспорту