infozapad.ru

Євросоюз продовжив санкції проти Росії

  До санкційного списку ЄС входять 146 осіб

  Сьогодні, 15 вересня, уряди країн-членів Євросоюзу продовжили персональні санкції, запроваджені проти росіян та українців, які причетні до посягання на незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це повідомили у Раді ЄС, пише "Укрінформ".

  "Євросоюз продовжив на подальші шість місяців – до 15 березня 2017 року – застосування обмежувальних заходів проти осіб та установ, які причетні до посягання на територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України", - наголосив співрозмовник.

  Як зазначається, до санкційного списку ЄС входять 146 осіб, включаючи російських посадовців (у тому числі наближених до президента РФ Володимира Путіна), українських учасників терористичних організацій на Донбасі, а також кримських представників російського режиму, які причетні до посягання на незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. До цих осіб застосована візова заборона для в’їзду на територію Євросоюзу, а також заблоковані активи на території країн-членів.

  Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що 9 вересня було затримано заступника голови Київської облдержадміністрації Ігоря Любка, який отримав 200 тис. грн хабара.

  Попередній матеріал
  Дивна дивина: користувачі соцмереж оприлюднили підбірку каменів, що вражають своєю красою
  Наступний матеріал
  У Києві запустили інтерактивну карту, що показує законність будь-якої забудови – Кличко

  Аналітик: Російські підприємства, щоб обійти санкції, реєструються у європейських країнах

  Рада пропонує посилити санкції Нацради до ТРК за заклики до війни та насильницької зміни влади

  ЄС ще на півроку продовжить санкції проти Росії через агресію в Україні

  США розширили санкції проти Росії через військову агресію в Україні