Героїв Дніпра 5.ua

Скандальна забудова на "Героїв Дніпра": активісти добилися справедливості, підписано протокол

Сьогодні вони знов вийшли, аби перекрити рух транспорту, проте зрештою дійшли згоди із забудовником та владою

Надвечір 13 вересня активісти знов зібралися неподалік забудови на "Героїв Дніпра". Вони заблокували рух транспорту. Втім, вже за годину активісти, забудовник та міська влада дійшли згоди щодо будівництва торговельного центру поблизу станції метро. Про це інформує УНІАН.

"Представникам столичної влади, ініціативній групі мешканців Оболонського району та замовнику будівництва вдалося досягнути порозуміння щодо ситуації з будівництвом торгово-розважального комплексу з підземними торговими та технічними приміщеннями на перетині Оболонського проспекту і вул. Героїв Дніпра", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, сторони підписали відповідний протокол спільної наради у голови Оболонської РДА Олександра Цибульщака. У ньому забудовника зобов'язують звернутися до ДП "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій" для проведення експертизи щодо шкідливих наслідків виконання бурових і будівельних робіт у колі станції метро.

Запланований термін виконання цієї умови – 15 вересня. До цієї ж дати замовник також має вивісити інформаційний стенд для мешканців району та пасажирів метрополітену з зазначенням конкретних видів робіт з укріплення станції метро "Героїв Дніпра" та термінів їх закінчення.

Крім того, до 20 вересня забудовник має надати копії всіх дозвільних документів на будівництво голові райдержадміністрації та голові ініціативної групи.

На кінець вересня призначені громадські слухання у справі.

За словами заступника голови КМДА Геннадія Пліса, досягнутий компроміс важливий для всіх. "Місто має бути комфортним і для мешканців, і для бізнесу. Лише таким чином ми зможемо гармонійно розвивати його", - прокоментував він підписаний протокол. 

Нагадаємо, напередодні у столиці півтисячі активістів заблокували рух транспорту поблизу метро "Героїв Дніпра" через незаконну забудову. Громада запевняє, що торговельний центр тут зводиться з порушеннями, а будівельні роботи спричиняють нестерпний шум вночі і не вщухають до самого ранку.

Як відомо, через будівництво торговельного центру пошкоджено стелю столичного метрополітену на станції "Героїв Дніпра". 

Попередній матеріал
Експерт: Міжнародні партнери намагаються підштовхнути Україну на поступки у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі
Наступний матеріал
Президент: 2016-2018 рр. стануть роками дорожнього будівництва в Україні

Скандальна забудова на "Героїв Дніпра": у столиці півтисячі активістів заблокували рух транспорту

Нова столична забудова: внаслідок будівництва пошкоджено стелу на станції метро "Героїв Дніпра"

Активісти прорвались на місце забудови на Святошино

Головні події дня в одному відео: загострення ситуації на Сході, страйк забудовників