У КМДА розповіли, які забудови не зможуть пережити зиму

Вже завтра переважна більшість будинків у столиці відчує тепло

Київські школи, дитсадки та лікарні на 100% підключені до опалення. А вже до завтра "Київенерго" обіцяє підключити до тепла й усі столичні будинки, передає "5 канал".

Як зазначається, нині з холодними батареями залишаються близько 700 багатоповерхівок. Здебільшого це житлові будинки у Дарницькому районі. Менше будинків підключені до теплопостачання, оскільки тут балансоутримувачем виступають житлово-будівельні кооперативи та ОСББ. Вони самостійно вирішують, коли подавати опалення.

Натомість, як повідомили у мерії, 40 будинків, зведених скандальним забудовником Анатолієм Войцехівським, ще не готові до опалювального сезону. Ці об'єкти не підключені до комунікацій, оскільки прокладати мережі має саме забудовник. Водночас у цих будинках і надалі продають житло.

"Більшість таких будинків не зможе пережити холодну зиму. І чим раніше усвідомлять це власники квартир, тим краще, тому що взагалі немає підключення опалення на ці будинки, є тільки електроживлення. Втім, будинки, які відносяться до сфери відповідальності міста, завтра на кінець дня усі будуть з теплом", – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. 

Нагадаємо, у столиці від 12 жовтня розпочалося підключення до теплопостачання у будинках. Натомість, заклади соціальної сфери – лікарні, поліклініки, школи та дитсадки у Києві почали підключати до теплопостачання з 10 жовтня.

Читайте також: Порошенко: Чутки про неготовність України до зими безпідставні

Попередній матеріал
У Стокгольмі завершилися усні слухання у справі "Нафтогазу" проти "Газпрому"
Наступний матеріал
"Багато що проясниться" – Фейгін повідомив, що ФСБ забрала Сущенка на слідчі дії 

Журналісти дізнались, чи варто чекати мешканцям регіонів на ввімкнення опалення

КМДА: від завтра у Києві вмикається опалення у будинках

Кличко доручив уже за 5 днів увімкнути опалення у столичних будівлях

Від сьогодні в Україні зросли ціни на опалення та гарячу воду - подробиці