volynnews.com

Від сьогодні в Україні зросли ціни на опалення та гарячу воду - подробиці

  Підвищення тарифів пов'язано з встановленням єдиної ціни на газ для населення

  В Україні з 1 липня подорожчало централізоване гаряче водопостачання та опалення, що пов'язано з встановленням єдиної ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго на рівні 6,8 тис. грн за тисячу кубометрів.

  Відповідне рішення раніше схвалила Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

  Вартість 1 куб. м гарячої води залежить від підприємства, що надає дані послуги, а також від наявності електроенергії.

  Так, у столиці тарифи на гарячу воду знаходяться на рівні 35-43 грн за кубометр. Відповідно до нововведення, вартість гарячої води від "Київенерго" з липня становитиме 83,1 грн за куб. м з рушникосушкою і 76,71 грн без рушникосушки, а у київськогопостачальника " Євро-Реконструкція" тариф буде на рівні 71,83 грн і 66,37 грн відповідно.

  Для порівняння, у Львові містяни платитимуть 80,42 грн і 74,03 грн ("Львівтеплоенерго"), а споживачі "Залізничтеплоенерго" можуть розраховувати на ціну у 77,42 грн і 71,54 грн.

  Крім того, з 1 липня НКРЕКП майже вдвічі підвищила тарифи на теплопостачання. Так, вартість 1 Гкал тепла від компанії "Київенерго" для споживачів (за наявності лічильника) збільшується з 657,24 грн до 1416,96 грн, а за відсутності приладів обліку вартість опалення одного квадратного метра приміщення обійдеться в 32,97 грн/місяць порівняно з 16,14 грн/міс. раніше. Послуги "Євро-реконструкції" подорожчають до 1204,18 грн/Гкал і 31,86 грн/кв. м на місяць відповідно.

  Докладніше зі структурою тарифів і їх новим розміром у всіх регіонах України можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.

  Як повідомляв 5.ua, в Конституційному суді оскаржать нові тарифи на комуналку. Крім того, "Батьківщина" позивається проти Кабміну та Нацкомісії через підвищення тарифів для населення. 

  Як відомо, 16 червня Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду. Крім того, з липня тарифи на теплову енергію і послуги центрального опалення зростуть на 75-90%

  Попередній матеріал
  Гройсман назвав дату вступу України до ЄС
  Наступний матеріал
  Рокова злива у Ростові: дівчину потоком води затягнуло під машину

  Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду

  Тарифи на опалення зростуть на 75-90% вже з початку наступного місяця

  В Конституційному суді оскаржать нові тарифи на комуналку

  "Батьківщина" позивається проти Кабміну та Нацкомісії через підвищення тарифів для населення