Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду

  Основними причинами підвищення тарифів є зростання ціни на електроенергію та підвищення заробітної плати працівникам підприємств

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалила постанову "Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення", якою підвищуються відповідні тарифи. Про це стало відомо під час засідання НКРЕКП, повідомляє "Укрінформ".

  "Рішення прийняте", – сказав голова Нацкомісії Дмитро Вовк.

  Як зазначається, основними причинами підвищення тарифів є зростання ціни на електроенергію та підвищення заробітної плати працівникам підприємств.

  Суми конкретних ставок тарифів різнитимуться в кожному окремому випадку і залежатимуть від зростання цін на енергоносії, зокрема електроенергію, у структурі тарифів, від розміру заробітної плати, інвестиційних програм тощо.

  Нагадаємо, за даними НКРЕКП близько 35-55% у структурі тарифу на холодну воду становить електроенергія. У зв'язку з цим підвищення тарифу на холодне водопостачання може становити від 5 до 50%.

  При цьому раніше у "Київводоканалі" заявляли, що у Києві здорожчання холодної води відбудеться з 1 серпня та складе 30%. Зокрема, столичні тарифи пропонується підвищити з 8,68 до 12 грн за кубометр для приватних будинків з централізованим водопостачанням і водовідведенням та з 10,24 до 13,43 для багатоповерхівок.

  Як повідомляв 5.ua, рік тому, 1 травня 2015 року, холодна вода у Києві подорожчала на 40% після того, як вступили в силу нові тарифи на електроенергію. Також нагадаємо, що в Україні з 1 березня електроенергія подорожчала ще на 25%.

  Попередній матеріал
  Силовики схопили на хабарі високопосадовця ДФС Харківщини
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон, що спрощує державну реєстрацію лікарських засобів
  Теги:

  У Київській мерії розповіли, що роблять, щоб допомогти киянам вижити з новими тарифами на компослуги

  Тарифи на опалення зростуть на 75-90% вже з початку наступного місяця

  Нацкомісія 9 червня розгляне нові тарифи на гарячу воду і тепло

  У Києві хочуть знову підвищити тарифи на холодну воду