5 канал

Скандал навколо театру на Подолі сколихнув соцмережі – аналіз

Цього тижня до переліку тем, в яких тямить кожен, додалась ще й архітектура

Традиційно в Україні будь-який користувач соцмереж, таксист, продавчиня, та й просто пересічний перехожий є абсолютними фахівцями з економіки, військової справи та міжнародної політики. Послухаєш, часом, людину і згадуєш "За двома зайцями" – "розумний, аж страшно". Цього тижня до переліку тем, в яких тямить кожен, додалась архітектура.

Будівля театру на Подолі призвела до глобального "гав–гав" один на одного в соцмережах і показала, що із розумінням "що таке сучасне українське місто, які там мають бути будівлі" у нас все дуже погано. Цього розуміння комплексного, естетичного і реалістичного немає ані у громадян, ані у архітекторів.

Докладніше дивіться у сюжеті "Час. Підсумки тижня":

Як повідомляв 5.ua, очільник Києва Віталій Кличко заявив, що без урахування думки фахівців і громадськості щодо зовнішнього вигляду будівлі, театр на Подолі не буде зданий в експлуатацію.

"Архітектурний ансамбль Андріївського узвозу – знакової, історичної вулиці – повинен бути збережений! Без врахування думки фахівців і узгодження з громадськістю ця будівля не буде здана в експлуатацію. Потрібно доопрацювати зовнішній вигляд будівлі, щоби вона не вибивалася з ансамблю будинків на узвозі, і мають бути враховані рекомендації містобудівної ради", – підкреслив Кличко.

Попередній матеріал
Уряд призначив грошову надбавку бійцям ССО
Наступний матеріал
Посол США в ОБСЄ: Питання поліцейської місії на Донбасі мають вирішувати саме Україна та Росія
Теги:
Loading...

На Андріївському узвозі презентували новий фасад Театру на Подолі

У соцмережі активно обговорюють відреставровану будівлю театру на Андріївському узвозі

Заблокований кіберполіцією файлообмінник FS.to обіцяє відновити роботу за тиждень

Роковини терактів у Франції: Співак Стінг концертом відкрив паризький театр Bataclan через рік після трагедії