Facebook / Roman Sinicyn

Уряд призначив грошову надбавку бійцям ССО

  Обсяг надбавки в розмірі до 100% прожиткового мінімуму входитиме до щомісячного грошового забезпечення військових

  Кабінет міністрів України встановив надбавку військовослужбовцям Сил спеціальних операцій Збройних сил України. Така норма передбачена постановою уряду від 30 листопада 2016 року, передає УНІАН.

  Як стало відомо, уряд вніс зміну до пункту 5 постанови від 7 листопада 2007 р. "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб".

  Зокрема, даною зміною Кабмін встановив спеціальну надбавку до грошового забезпечення військовослужбовців Сил спеціальних операцій ЗСУ. "Зазначена надбавка в розмірі до 100 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законодавством, буде входити до щомісячних додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців", - повідомили в Кабміні.

  Відповідне рішення зумовлене підвищеним ризиком для життя та особливостями під час виконання спеціальних бойових завдань, які не притаманні іншим підрозділам, що входять до ЗСУ. Крім того, в уряді сподіваються, що такі заходи підвищать соціальний захист та мотивацію до проходження військової служби.

  Нагадаємо, в липні Порошенко підписав закон про розширення повноважень ССО. Згодом стало відомо, коли відкриють навчальний центр Сил спеціальних операцій.

  Попередній матеріал
  Тисячі номерів та відкрите серце: історія журналіста, що пішов з професії заради волонтерства
  Наступний матеріал
  Скандал навколо театру на Подолі сколихнув соцмережі – аналіз
  Loading...

  Прес-офіцер ССО ЗСУ розповів, коли відкриють навчальний центр Сил спеціальних операцій

  Закон про ССО врегульовує застосування цього роду військ

  Порошенко підписав закон про розширення повноважень ССО

  "Українська військова варта": ССО – це, насамперед, інтелектуальні війська