Фото Міноборони

Закон про ССО врегульовує застосування цього роду військ

Підписаний Президентом України закон про розширення повноважень ССО визначає не лише правовий статус Сил спецоперацій, а й врегульовує питання як їх застосування, так і взаємодії з іншими видами Збройних сил України

Закон про Сили спеціальних операцій врегульовує застосування цього роду військ. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Фріз.

"В першу чергу цей закон вводить у правову базу всі дії Сил спецоперацій Збройних сил України. Тобто він визначає не лише правовий статус Сил спецоперацій, а й врегульовує питання як їх застосування, так і взаємодії з іншими видами Збройних сил України. Крім того, він надає їм можливість брати участь як у протидії тероризму, так і в інших заходах", – зазначила вона.

За словами народного депутата, концепція і модель ССО наразі є.

"Я можу сказати, що концепція є, і це була перша ланка у врегулюванні діяльності Сил спецоперацій. Тобто концепція була підготовлена Генштабом ще минулого року, вона була узгоджена штабом у Брюсселі і вступила в дію, після чого було сформовано безпосередньо командування Сил спецоперацій", – сказала Фріз.

Вона зауважила: "Необхідно ще додаткове законодавче врегулювання як застосування Сил спецоперацій, зокрема в спеціальній розвідці після надання їм статусу розвідоргана в розвіддіяльності, так і правовий соціальний захист ми маємо їм гарантувати і забезпечити для того, щоб хлопці, які готові віддати своє життя заради Батьківщини, розуміли і були свідомі того, що держава потребує цієї діяльності".

Нагадаємо, сьогодні, 26 липня, Президент України Петро Порошенко підписав закон про розширення повноважень ССО.

Попередній матеріал
На Київщині попрощалися із легендарним ракетним снайпером, який знищив два "Урали" бойовиків
Наступний матеріал
СБУ проводить обшуки в аеропорту "Бориспіль"
Теги:
Loading...

"Українська військова варта": ССО – це, насамперед, інтелектуальні війська

"Спецзаходи поза межами України": у ССО пояснили сенс нового закону

Командування ССО: Наш солдат не повинен бути тупим і відданим, він повинен думати

Міноборони набирає інструкторів для бійців ССО

Лише 10-15% добровольців стають справжніми "спецами" – командувач ССО

5 канал - трансляція наживо