5 канал

Командування ССО: Наш солдат не повинен бути тупим і відданим, він повинен думати

У нас працюють психологи, які перевіряють солдатів до вступу на IQ

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив начальник прес-служби командування Сил спеціальних операцій ЗСУ Олексій Никифоров.

"Найголовніше, наш солдат не повинен бути тупим і відданим, як говорилося раніше. Він повинен думати. Тому що група, яка працює на якійсь території, вона автономна і приймається рішення командиром, там потрібна голова", – пояснив Никифоров.

"У нас працюють психологи, які перевіряють солдатів до вступу на IQ і психологічні тести проводять. Солдат може бути фізично сильним, але, наприклад, некомунікабельним, не може спілкуватися в групі, і через це може бути відсіяним", – додав він.

Нагадаємо, зараз триває формування навчально-тренувального Центру спеціальних операцій, а саме: підготовка інструкторів для цього центру із залученням представників НАТО. Раніше 5.ua повідомляв про випуск першої групи сержантів-інструкторів ССО, підготовлених за стандартами НАТО. Також днями командування ССО оприлюднило унікальні фото підготовки української "спецури".

Попередній матеріал
ЦВК завершила реєстрацію кандидатів на довибори у Верховну Раду
Наступний матеріал
Окупанти наказали реєструвати усіх туристів, які наважаться приїхати до Севастополя

Міноборони набирає інструкторів для бійців ССО

Лише 10-15% добровольців стають справжніми "спецами" – командувач ССО