Окупанти наказали реєструвати усіх туристів, які наважаться приїхати до Севастополя

  Окупаційна "влада" Севастополя наказала розробити механізм поголовної реєстрації усіх туристів – начебто, щоб у разі чого їх було легше розшукати МНС

  Призначений російською окупаційною "владою" "губернатор Севастополя" Сергій Мєняйло наказав реєструвати усіх туристів, які приїжджають до міста. Також він хоче примусово страхувати любителів екстремального відпочинку, передає "Медуза".

  Маріонетковому "уряду" міста уже доручено "опрацювати питання на місцевому рівні і передбачити на регіональному турпорталі спрощену реєстрацію і подальшу взаємодія з МНС". Мєняйло запевнив, що нова бюрократична процедура дозволить окупантам відстежувати кількість приїжджих, щоби "в разі виникнення катаклізмів природного характеру та інших непередбачених обставин допомогти відпочивальникам отримати необхідну оперативну інформацію".

  Також Мєняйло запропонував страхувати тих туристів, які приїжджають до міста за екстремальним відпочинком. Новий побор начебто викликаний тим, що звичайні програми страхування у РФ не передбачають витрат на пошук, надання першої допомоги і транспортування постраждалих. Чи скоротять після цього кошти на утримання МНС – самозваний "губернатор" не уточнив.

  За даними самих окупантів, з часу російської агресії Севастополь відвідали 250 тис. людей у 2014 році, і ще 350 тис. у 2015-му.

  Нагадаємо, про людський вимір каральної політики окупаційної влади 5.ua повідомляв у спецматеріалі "Територія страху: Крим потопає у хвилях репресій".

  Попередній матеріал
  Командування ССО: Наш солдат не повинен бути тупим і відданим, він повинен думати
  Наступний матеріал
  У лікарнях Ізмаїла після масового отруєння залишаються понад 200 людей

  Джапарова: Дуже велика частина населення у Криму чекає на повернення півострова до України

  НАТО: Росія може спробувати використати у Балтії кримський сценарій

  До Херсона рушили добровольці з Криму для створення кримськотатарського батальйону - Чубаров

  Клімкін сказав, скільки українських заручників перебуває в РФ, на Донбасі та в окупованому Криму

  Територія страху: Крим потопає у хвилях репресій

  Чубаров: Ніколи собі не пробачу, що батько знову побачив російські війська у Криму