прес-конференція
5 канал

Джапарова: Дуже велика частина населення у Криму чекає на повернення півострова до України

Сьогодні окупант діє так, що кожний українець у Криму відчуває, що він може стати наступною жертвою

Про це сьогодні, 21 червня" під час прес-конференції "Кримськотатарський Ресурсний Центр про репресії у Криму: проблеми та перспективи" заявила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

"Сьогодні окупант діє так, що кожний українець у Криму відчуває, що він може стати наступною жертвою. Оця ситуація – це показник того, як діє окупаційна влада. Немає шансу на спротив. Мета, тут є аналогія ніби дрова у вогонь, бо політика залякування мусить бути такою, щоб підтримувати рівень страху в суспільстві, який сьогодні тотальний. Люди просто бояться говорити, навіть не на політичні теми. Будь-яка комунікація з тими, хто сьогодні в Україні, для них уже потенційна загроза", – зазначила Джапарова.

"Як цьому заподіяти? Ситуація, на жаль, не під контролем України. З нашого боку, ми докладаємо зусиль, щоб доносити про ті кричущі події в Криму до міжнародної спільноти, до українців, що українці в Криму страждають, що кримчани не є сепаратистами, так як дехто вважає. Сьогодні дуже велика частина населення в Криму чекає на Україну і на повернення півострова до України", – додала вона.

Як повідомляв 5.ua, лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що РФ готує показове шоу для світу з кримськими татарами.

Попередній матеріал
Україна – Польща: букмекери дали прогноз на матч
Наступний матеріал
Тимчук: На Горлівському напрямку активізувались вогневі мобільні групи терористів

До Херсона рушили добровольці з Криму для створення кримськотатарського батальйону - Чубаров

В окупованому Криму активісти розпочали флешмоб із кримськотатарською символікою

РФ готує показове шоу для світу з кримськими татарами – Чубаров

Окупанти у Криму затримали ще одного кримського татарина