До Херсона рушили добровольці з Криму для створення кримськотатарського батальйону - Чубаров

  Однак остаточного рішення про створення підрозділу ще немає

  До Херсонської області виїхали добровольці з Криму, які чекають на офіційне створення кримськотатарського батальйону. Про це повідомив глава Меджлісу Рефат Чубаров на сторінці у Fаcebook.

  "Зараз у Херсонській області є добровольці з Криму, які виявили бажання служити у спеціальному підрозділі, сформованому на материковій території України з вихідців і уродженців тимчасово окупованого Криму, і організовано очікують такого рішення. Однак остаточного рішення про створення зазначеного підрозділу ще немає", – заявив  Чубаров.

  Крім того, Чубаров зазначив, що піднятий на Чонгарі прапор "є символом добровольчої частини майбутнього батальйону, що складається з кримських татар".

  Глава Меджлісу також заявив: "Зрозуміло, в разі формування батальйону в складі Нацгвардії України або ЗСУ України та присвоєння йому номера, усі його символи і реквізити мають відповідати вимогам військової символіки України".

  Як відомо, дискусія про створення кримськотатарського батальйону у складі структури правоохоронних органів України триває з минулого року. У Меджлісі повідомляли, що всі матеріали з цього питання передали Президенту України Петру Порошенку і міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.

  Нагадаємо, в суботу, 18 червня, в Чонгарі Херсонської області над добровольчим кримськотатарським батальйоном імені Номана Челебіджана вперше було піднято прапор цього формування.

  Попередній матеріал
  У Львівській області загорілось ще два сміттєзвалища
  Наступний матеріал
  У РФ загорівся склад із ракетними двигунами

  РФ готує показове шоу для світу з кримськими татарами – Чубаров

  Чубаров: Ніколи собі не пробачу, що батько знову побачив російські війська у Криму

  "Історичний момент": Сьогодні на Чонгарі добровольчий кримськотатарський батальйон вперше підняв свій прапор

  Територія страху: Крим потопає у хвилях репресій