"Історичний момент": Сьогодні на Чонгарі добровольчий кримськотатарський батальйон вперше підняв свій прапор

  У батальйон записалося близько 250 осіб

  У суботу, 18 червня, в Чонгарі Херсонської області над добровольчим кримськотатарським батальйоном імені Номана Челебіджана вперше було піднято прапор цього формування. Про це повідомив координатор Громадянської блокади Криму Ленур Іслямов в Facebook.

  "Сьогодні стався історичний момент для нашого батальйону. Ми підняли свій батальйонний прапор. Над його створенням і розробкою кілька місяців працювали наші хлопці. Прапор батальйону разом з кримськотатарським національним прапором, разом з державним прапором України", – написав він.

  Іслямов виступає за те, щоб він став частиною Збройних Сил України і в січні заявляв, що в нього записалося близько 250 осіб, інформує "Новое время".

  Відомо, що Номан Челебіджан (1885 року народження – 5.ua), ім'ям якого названий добровольчий батальйон, – кримськотатарський політик і громадський діяч, перший голова уряду Кримської Народної Республіки, організатор I Курултаю кримськотатарського народу, перший муфтій мусульман Криму, Литви, Польщі, Білорусі. Відомий також як автор вірша Ant etkenmen (Клянуся), який стал національним гімном кримських татар.

  Нагадаємо, у вересні 2015 року на адміністративному кордоні з окупованих Росією Кримом з боку материкової частини України розпочалася безстрокова акція з блокування фур та вантажівок. В ній, зокрема, бере участь згаданий добровольчий кримськотатарський батальйон.

  Попередній матеріал
  Євро-2016: П'ятов заявив, що збірна України збирається реабілітуватися в матчі з Польщею
  Наступний матеріал
  За хакерськими атаками "Ісламської держави" стоїть Росія – Der Spiegel

  Україна направила РФ ноту протесту через приїзд Шойгу в Крим

  Клімкін сказав, скільки українських заручників перебуває в РФ, на Донбасі та в окупованому Криму

  Територія страху: Крим потопає у хвилях репресій

  Рада ЄС продовжила санкції проти окупованого Криму ще на 1 рік

  Чубаров: Ніколи собі не пробачу, що батько знову побачив російські війська у Криму

  В окупованому Криму активісти розпочали флешмоб із кримськотатарською символікою