За хакерськими атаками "Ісламської держави" стоїть Росія – Der Spiegel

  Під керівництвом російських спецслужб ФСБ, ГРУ і СЗР в даний час може працювати понад 4 тис. кіберагентів

  Німецькі експерти у сфері безпеки вважають, що ІД поки що не спроможна проводити складні шпигунські і саботажні атаки в Інтернеті. Багато що вказує на те, що атаки, приписувані "кібер-халіфату", насправді здійснювались хакерами Кремля. Про це сьогодні написав журнал Der Spiegel з посиланням на власну інформацію. За даними видання, повідомляє Deutsche Welle.

  За інформацією Der Spiegel, ці підозри підозри виникли ще в квітні 2015 року, коли передбачувані кіберзлочинці ІД блокували телеканал TV Monde і використовували його сайт для погроз на адресу французів.

  Як інформує видання, у світлі нової інформації цілком можливо, що атаки "кібер-халіфату" на центральне командування Збройних сил США в 2015 році, а також на Держдепартамент США і саудівські силові відомства на початку 2016 року насправді було здійснено за дорученням Кремля.

  Der Spiegel, посилаючись на німецькі силові структури, вважає, що під керівництвом російських спецслужб ФСБ, ГРУ і СЗР в даний час працюють понад 4 тисяч кіберагентів. Така кількість співробітників співмірна з аналогічним персоналом США, які оголосили, що до 2018 року вони мають намір збільшити штат кіберагентів до більш ніж 6 тис. фахівців.

  Як повідомляв 5.ua, 15 червня 2016 року західні ЗМІ розповсюдили інформацію, що російські хакери зламали мережу Демократичної партії CША.

  Попередній матеріал
  "Історичний момент": Сьогодні на Чонгарі добровольчий кримськотатарський батальйон вперше підняв свій прапор
  Наступний матеріал
  Кількість госпіталізованих в Ізмаїлі зросла до 284 осіб – медиків відкликають з відпусток

  Українські хакери зламали сайт російського "Першого каналу"

  Хакери змусили Аксьонова вибачитись і визнати Крим українським – подробиці операції

  СБУ: сайт Львівської ОДА зламало хакерське угруповання "ДНР"

  Проросійські хакери атакували штаб-квартиру партії Меркель

  Хакери зламали сайті Львівської ОДА і розмістили привітання для "ДНР"

  Українські хакери зламали інформаційну систему "ДНР/ЛНР" – Геращенко