Проросійські хакери атакували штаб-квартиру партії Меркель

  Хакери намагаються отримати доступ до баз даних ХДС, у тому числі до персональних даних високопоставлених членів цієї партії

  Штаб-квартира партії Християнсько-демократичний союз (ХДС), лідером якої є канцлер ФРН Ангела Меркель, зазнала хакерської атаці, організованої угрупованням Pawn Storm. Про це повідомляє Deutsche Welle

  За даними експертів Trend Micro, що займається розробкою антивірусних програм і захистом даних, хакери намагаються отримати доступ до баз даних ХДС, у тому числі до персональних даних високопоставлених членів цієї партії, яка входить до правлячої в Німеччині коаліції.

  Наголошується, що для цього використовується технологія так званого фішингу, причому атака здійснюється з серверів, розташованих в Латвії та Нідерландах. Коментуючи це повідомлення, представники ХДС заявили, що інформація перевіряється.

  За даними IT-експертів, проросійське хакерське угруповання Pawn Storm також відоме під назвами APT28, Sofacy Group і Sednit. У 2015 році її звинувачували в кібератаці на бундестаг, французький телеканал TV5Monde і Рада безпеки Нідерландів, а у 2014 році – на комп'ютери уряду Польщі. Раніше агентство Bloomberg повідомляло, що Pawn Storm може бути спецпідрозділом ФСБ Росії.

  Додамо, Phishing – термін програмістів, складений з англійських слів password – пароль і fishing – "вивуджування". Шахраї розсилають спам з посиланнями на сайти, зовні схожими з відомими інтернет-ресурсами, наприклад, із сервером електронної пошти. Якщо людина вводить на підробленому сайті свої справжні паролі і логіни, хакери можуть отримати доступ до його особистих даних. Крім того, хакери можуть розсилати спам з шкідливими програмами.

  Попередній матеріал
  Atlantic Council: Україна досі страждає від наслідків тиранії Сталіна і Гітлера
  Наступний матеріал
  МЗС Латвії викликало російського посла через скандальні висловлювання

  Проросійські хакери атакували штаб-квартиру партії Меркель

  Українські хакери викрали переписку окупантів – пропонують обміняти на полонених "кіборгів"

  "Білі хакери" розпочали навчання в Харкові

  Турецькі хакери зламали Instagram російського міністра

  Держприкордонслужба: електронну систему перепусток в зону АТО постійно атакують хакери

  Російські хакери намагалися отримати дані стосовно санкцій Заходу - ЗМІ