24tv.ua

МЗС Латвії викликало російського посла через скандальні висловлювання

  Вешняков заявляв, що в Латвії та ряді інших країн західного світу спостерігається цілеспрямована демонізація Росії

  Міністерство закордонних справ Латвії звернуло увагу на емоційні висловлювання посла РФ Олександра Вешнякова в латвійських ЗМІ і викликало його для пояснень. Про це повідомив прес-секретар міністерства Раймонд Янсонс, зазначає видання Delfi. Російського посла чекають у МЗС у четвер, 12 травня.

  Як повідомлялося, в інтерв'ю газеті "Вести Сегодня" Вешняков заявив, що в Латвії та ряді інших країн західного світу спостерігається цілеспрямована демонізація Росії.

  "Мета – послабити Росію. Для цього, мабуть, будь-які засоби хороші, в тому числі і відверта пропаганда. За прикладами далеко ходити не треба: це недавній фільм BBC та фільм вже латвійського виробництва "Генеральний план", – зазначив посол.

  За словами Вешнякова, заважають міждержавним відносинам також спроби фальсифікувати історію і робота комісії, яка підраховує збитки від радянської окупації. Ця робота абсолютно деструктивна і безперспективна, сказав посол, зазначивши, що в таких умовах немає підстав чекати поліпшення економічної співпраці.

  "Російський бізнес піде туди, де його чекають, де зацікавлені у співпраці. І може так статися, що, коли санкції закінчаться і Латвія протягне руку для співпраці, вже важко буде перенаправити потоки на вашу країну", – сказав Вешняков.

  Попередній матеріал
  Проросійські хакери атакували штаб-квартиру партії Меркель
  Наступний матеріал
  На Донеччині відновили понад 2 тис. об'єктів соціальної значимості
  Loading...