informnapalm.org

Українські хакери викрали переписку окупантів – пропонують обміняти на полонених "кіборгів"

Сьогодні об’єднання українських хакерських груп знищило російський пропагандистський сайт і здобуло переписку окупантів, де йдеться про постачання бойової техніки ЗС РФ

Альянс хакерських груп Falcons Flame і Trinity передав у розпорядження міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm нові матеріали путінських окупантів, які свідчать, що навіть у пропагандистських відеороликах "ДНР/ЛНР" фігурує російська техніка.

Зокрема, йдеться про здобуте листування окупантів та їхніх маріонеток. Наприклад, хакери здобули листування т.зв. "міністра інформації ДНР" Олени Нікітіної-Пушиліної з "начальником відділу інтернет-ресурсів і мереж Павлом Овдієнком". Той виправдовується перед "міністром" у тому, що відеоролики з РСЗВ "Град" на базі "КамАЗ", які є тільки на озброєнні ЗС РФ, були переглянуті, але російську техніку він і його поплічники прогавили. Це було використано українськими ресурсами, зокрема InformNapalm, у публікаціях про докази російської агресії.

Альянс Falcons Flame, Trinity і InformNapalm здобув ці дані в результаті злому і знищення повного знищення сайту російських пропагандистів Anna News (статей, баз даних і резервних копій). Українські хакери розмістили на ньому відеозвернення.

На момент написання матеріалу путінським пропагандистам тимчасово вдалось зупинити трансляцію ролика, але сайт anna-news.info перетворився на білу сторінку, на якій повідомляється про "технічні роботи". На даний момент адміністрація ресурсу намагається відновити його працездатність, але хакери скидають налаштування і знову заливають відео. "Уже двічі адміністрація намагалася відновити сайт і стерти сліди зламу, але хакери знову і знову заливають відео на головну сторінку, знущаючись над російськими пропагандистами", - повідомляють у InformNapalm.

Своє ексклюзивне відеозвернення хакерський альянс українських груп передав також у розпорядження міжнародного волонтерського співтовариства InformNapalm. На відео українські хакери використовували мем "Львівське метро", обігравши кадр з німецького трилера "Хто Я". У своєму відео вони звернулися до російських терористів, а також до українського суспільства із закликом консолідуватися в боротьбі проти агресора.

Хакери повідомили, що скопіювали всі бази даних сайту, дані його користувачів і адміністраторів. Ця інформація передана волонтерській розвідці InformNapalm, а також українським спецслужбам. Крім того, у своєму твіттері хакерські групи запропонували обміняти єдині копії бекапів пропагандистського ресурсу на 13-х захоплених ворогом у заручники українських "кіборгів".

Нагадаємо, минулого року міжнародна команда експертів InformNapalm розкрила місцезнаходження усіх баз путінських окупантів на Донбасі, та підрахували втрати російсько-терористичних військ за найбільш інтенсивний період війни.

Попередній матеріал
До літа буде повністю проведена верифікація соцвиплат – Розенко
Наступний матеріал
Віце-прем'єр розповів про середній розмір субсидій в Україні
Теги:
Loading...
"Білі хакери" розпочали навчання в Харкові

"Білі хакери" розпочали навчання в Харкові

Турецькі хакери зламали Instagram російського міністра

Турецькі хакери зламали Instagram російського міністра

Російські хакери зламали сайт Росреєстру і розмістили там вітання Україні

Російські хакери зламали сайт Росреєстру і розмістили там вітання Україні

Хакери зламали сайт Russia Today

Хакери зламали сайт Russia Today

Хакери опублікували переписку нібито глави Роскомнагляду

Хакери опублікували переписку нібито глави Роскомнагляду

5 канал - трансляція наживо