Лише 10-15% добровольців стають справжніми "спецами" – командувач ССО

  Стати бійцем-спеціалістом ССО ЗСУ може далеко не кожен бажаючий – навіть із досвідом служби у десанті чи частинах спецпризначення

  "Наша сила – в людях" – це один з основних принципів кадрової політики Сил спеціальних операцій ЗС України. На цьому наголосив командувач ССО генерал-майор Ігор Луньов під час брифінгу щодо питань становлення нової спеціальної структури Збройних Сил України. Подробиці заходу оприлюднили на сторінці командування ССО у Facebook.

  "Відбір у нас дуже жорстокий. Не всі військовослужбовці, навіть з підрозділів спеціального призначення чи десанту можуть подолати наш відбір Як правило, до кінця підготовки доходять лише 10-15 відсотків від охочих стати справжніми "спецами", – зазначив генерал-майор Луньов. З його слів, таке "дрібне сито" дозволяє залишити лише добре вмотивованих та відмінно підготовлених бійців.

  За даними генерала, зараз триває формування навчально-тренувального Центру спеціальних операцій, а саме: підготовка інструкторів для цього центру із залученням представників НАТО. Раніше 5.ua повідомляв про випуск першої групи сержантів-інструкторів ССО, підготовлених за стандартами НАТО. Також днями командування ССО оприлюднило унікальні фото підготовки української "спецури".

  Попередній матеріал
  У зоні проведення АТО спіймали бойовика "ДНР"
  Наступний матеріал
  Поліція Київщини полює на макові плантації за допомогою квадрокоптерів
  Теги:

  300 бійців ССО ЗСУ відпрацювали свої навички з десантування

  Створення ССО: перша група сержантів Сил спецоперацій закінчила підготовку за стандартами НАТО

  ССО будуть готові до виконання бойових завдань до кінця цього року – Полторак

  Бійці ССО підняли український прапор на околиці окупованої Горлівки